Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem hogy elérul a...

úgy érzem hogy elérul a párom, most mit csináljak vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Megkértem rá hogy nem mondja el senkinek amit mondok neki erre ö az elsö adando alkalomkor kifecsegte a dolgot. Ezek után hogy tudjak bizni bennúnyán össze is vesztem vele, de mégis nekem van lelkiismeret furdalásom. Miért van ez? Soha nem csinált még ehhez hasonló dolgot 4 éve vagyunk együtt nem tudom most mit csináljak vagy csak én reagálom túl?
2011. febr. 3. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Konkrétumok nélkül vajon hogyan lehetne megállapítani, hogy túlreagálod-e? Az érzéseidhez pedig jogod van, ha így érzel, akkor így érzel,ezt senki meg nem tilthatja neked, felülbírálni sem lehet. Ez a kérdésfeltevés ezért szerintem így dőreség, semmi haszna. Ha azt szeretnéd, hogy valaki együtt érezzen veled, akkor én pl. most sajnálom, hogy ez történt Veled. Ugyanakkor biztosan megvan a maga haszna is, ha meg akarod találni. Az életben majdnem mindent lehet több oldalról nézni, a neveltetésünk, a hozott mintáink döntik el, hogy egy adott dologra miként reagálunk?
2011. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy titokban tartok dolgokat.A páromnak elmondanám, de a gyerekének semmikép.Azért nem mpndom el a páromnak, mert avval a gyereke egyből megtudná.

A párod nem elárul, csak másképp gondolkodik.

2011. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mondjuk azt mondtad el neki, hogy rájöttél apukád csalja anyukádat és ezt ő az első adandó alkalommal kifecsegte, vagy pl cikis helyzetbe hozott mert elmondta hogy pattanás van a fenekeden. Ez egy anonim fórum, nyugodtan elmondhatod mit fecsegett ki, akkor mi is tudunk válaszolni.
2011. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy feladat, amit most megoldottal. Tehat most mar tudod azt, hogy nem mindent lehet elmondani a parodnak pl.
2011. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!