Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem párom nem fordít...

Úgy érzem párom nem fordít ránk elég időt. Vagy csak én reagálom túl? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos babánk.

Párom hétfőtől péntekig 12 órahosszában dolgozik egy cégnél.Emellett egy network marketinges céggel is foglalkozik,ami hébe hóba vesz el az idejéből.Hétfőnként 5 körül hazaér utána meg oktatásra a marketinges céggel.Este 8 körül ér haza.Keddtől péntekig 5 után ér haza a munkából és akkor itthon van,már ha nem jön közbe valami a marketinges céggel.Általában 9 óra körül már alszik is,úgyhogy nem valami sok idő az sem amikor velünk van.Szombat délelőttönként is szokott dolgozni,de ez nem állandó.Délután vagy a marketinges céggel foglalkozik vagy focizni van vagy esetleg velünk.Vasárnap délelőttönként is dolgozik,az viszont állandó.Délután vagy focizik vagy velünk van.Most pl oda van pókerezni a barátaival(szolidan háznál tét nélkül).kisfiam majd kiugrik a bőréből mikor meglátja az apját.Erre ő mégis elmegy.Mikor együtt lehetnénk sincs velnük,vagy nagyon ritka.Vagy csak én reagálom túl?


Hozzáteszem tervezett baba volt,egy stabil kapcsolatra,de most eléggé összezavarodtam.


2011. máj. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Valószínű ennyi munka mellett meghülyülne, ha csak az otthon és munka között ingázna. Biztos vagyok benne, hogy ha a baba nagy lesz, akkor magával viszi focizni :)

Menjetek el valahová kettesben, addig a gyerek menjen a nagyihoz :)

2011. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az...nekünk ilyen nincs.Senki sincs a párom és az én családomból is aki vigyázna rá.Hihetetlen,de sajnos ez igaz.
2011. máj. 8. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak megpróbálnám kiharcolni, hogy egy héten legalább egy pár órahosszát töltsön veletek együtt. Vagy a szombat, vagy a vasárnap délutánt, mivel nemcsak ő, de te és a gyermeked is társas-lény.


Jöhet a lepontozás!

2011. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És egy megbízható babavigyázóra van pénzetek? Egyszer egyszer beleférne a babának is, hogy nem veled van :)
2011. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm tudna rá vigyázni,már amikor,de ő most babát vár és necces,hogy ne emelgesse a 8,5 kg-os fiamat :)Amikor én pocakos voltam akkor emelgettem unokahúgomat,de az az én felelősségem volt.A barátnőmét nem akarom a nyakamba venni,isten ments hogy baja legyen a babájának.Jobb félni mint megijedni.
2011. máj. 8. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem reagálod túl! Az én férjem hétfőtől vasárnapig,reggel hattól este kilenig dolgozik.Aludni jár csak haza.Nekünk is van két gyerek,de már nagyon nehezen bírom hogy mindig egyedül az én nyakamba szakad itthon minden.Végülis nem magamnak szültem a gyerekeket,hanem kettőnknek.Ha szólok,akkor még én vagyok a hibás! Na mind1
2011. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!