Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nekem lelkiismeretfurdalasom...

Lumia 532 kérdése:

Nekem lelkiismeretfurdalasom van hogy mindig csesztetem meg vertem a tesoimat amikor kicsik voltak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
jo oket se kellett felteni de akkor is. inkabb mindenben segitenem tamogatnom kellett volna oket nem ezt csinalni. meg azert is lekiismeret furdalasom van hogy ilyen hulye vagyok es szerencsetlen es anyam sokkal jobb ertelmesebb gyereket erdemelt volna helyettem nem egy ilyen nullat

2016. aug. 30. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, ha ők nem emlékeznek, akkor ne feszegesd.
2016. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami elmúlt, az elmúlt, azon már nem tudsz változtatni, hogy verted őket, de legalább a csesztetésüket hagyd abba végre!
2016. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
abbahagytam azt akartam irni h csesztettem
2016. aug. 30. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy sajnálod. Jól fog nekik esni.
2016. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem megy mert en nem vagyok ennyire nyalas nem tudok ilyeneket kimondani
2016. aug. 30. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:

A nyálasság nem ez:-)

Őszintének lenni nagy bátorság, a gyengeségeinket beismerni tiszteletreméltó..

2016. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt most leginkább az önértékelésedről van szó. A gyerekek verik egymást. Az anyák nem tökéletes gyerekeket szülnek. Hol a probléma? A fejedben. Ne gondolj butaságokra!
2016. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan kérdés születik itt, hogy az egyik tesó veri a másikat és mit csináljon? Ezek a gyerekek nem így látják, hogy ez természetes!

Az lenne a legjobb ha senki nem verne senkit.

2016. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A testvéreim 13 meg 16 évesek, a mai napig össze verekednek sz@rságokon.
2016. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!