Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi fog történni a húgommal ha...

Mi fog történni a húgommal ha meghalok?

Figyelt kérdés

Tudom, sok a depis tini. De tényleg úgy érzem, jobb lenne ha lelépnék.

17 éves leszek és van egy 12 éves húgom. Ő amolyan "minek szólsz bele? Nem vagy az anyám ne parancsolgass" korban van. Csak anyámra hallgat ami azért baj, mert anyám eléggé furcsa ember.

Mentálisan nem oké (személyiségzavar de a drága gyógyszerek miatt nem kezeli) és iszik is. Ma is én takarítottam össze a házban amit összerendetlenkedtek nevelőapámmal mert végül részegen elaludt mindkettő, a húgom meg mit mondott volna ha hazajön egy ilyen lakásba? Nem mártírkodni akartam, normális, hogy a gyereknek segíteni kell a ház körül, csak lelkileg nem volt jó látni a kiszolgáltatott (és illuminált) szüleimet...

Nevelőapám meg nem tud vigyázni anyámra piálás terén. Egy tutyimutyi ember.

Van egy bátyám is, de ő 5 évre el fog utazni és én nem tudom mit tegyek.

Anyum elmondta már sokszor, hogy nélkülem mennyivel jobb élete lenne, illetve nélkülÜNK. Mi lesz, ha a szomszédok rájönnek hogy iszákos? A húgom elvehetik tőle? Azon gondolkodom, hogy kinyúlok míg nem okozok mégtöbb gondot, de féltem a tesómat meg még nem döntöttem el teljesen. Semmi kilátásom a jövőre. Legszívesebben betölteném a 18at, fognám a tesóm és elmennék valahova, de nem tudom honnan szerezzek munkát, pénzt? Hogy álljam meg a helyem ha egyszerűen egy totya ember vagyok aki nem életrevaló.



2016. nov. 22. 20:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Akkor szia
2016. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kicsit kései a hozzászólásom,de mégis érdekel azóta hogy alakult az életed? remélem elmúltak a borús gondolataid,és valami pozitív dolog is történt veled,amiért úgy érzed érdemes élni(mondjuk egy szerelem) Kell hogy legyen valami pozitív dolog az életben,ami feledteti hacsak kis időre is azokat a gondokat amelyek ilyen gondolatokat ébresztenek. Élj egészséggel, és minden jót!
2017. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Már ilyen régi a kérdésem? :) hamar telik az idő. Mostmár életcélom sincs és minden napot úgy élek, hogy szét sem nézek az utcán és remélem, hogy meghalok. Anyumékkal a problémák csökkentek, mert még év elején voltak durva berúgások (a húgommal el kellett menjünk otthonról, összepisilve voltak a dolgok mikor visszaértünk) de most kb egy szinten tartják. Megint el foguk költözni (egy éve költöztünk utoljára).

Köszönöm, hogy írtál egyébként. Tudom, a húgom miatt jobban kéne legyek agyilag, de nem tudok és kezdek arra gondolni, hogy nem a családommal vagy a környezetemmel van (akkora) gond, hanem a saját fejemmel

2017. jún. 17. 11:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennek felismerése lehetne egy első és lényeges lépés afelé hogy keress egy szakembert,és talán közösen megtalálnátok valamiféle kiutat ebből a sötét lélekölő katyvaszból amibe kerültél.Keress fel valakit tényleg!Barátaid vannak?Jársz szórakozni? Kicsit lazítani? Sportolsz? Rendkívül fiatal vagy még,lehetnél boldog igazán.Szóval foglalkozz egy kicsit magaddal.Járj el szórakozni,vegyél észre körülötted jó dolgokat is,és értékeld azokat! Légy már boldog hiszen fiatal vagy :)
2017. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!