Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért várnak el tőlem többet,...

Miért várnak el tőlem többet, mint a húgomtól?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok, a húgom 7. Általános iskolában kitűnő tanuló voltam, most 6-7. osztályban becsúszott pár rosszabb jegy, de nem olyan, amit nem lehetne kijavítani. A szüleim (vagyis inkább anyum, apa nincs mindig itthon, külföldön dolgozik) rögtön ordibálni kezdett velem, eltiltott napokra az olvasástól, laptopozástól. Ez nem is volna akkora probléma, nem is fájna annyira, ha a húgom ne kapna 1. osztályban olyan jegyeket, amikért engem megölnének (nem túlzok). Őt viszont soha meg sem szidják, rá sem szólnak. Ezen kívűl én nem vagyok nagy bulizós lány, inkább itthon maradok és olvasok. Ez szintén nem tetszik a szüleimnek, mindig azt mondják, hogy azért nem megyek sehová, mert nincsenek is barátaim. Egyszer voltam színházban és anyu hivogatott, de nem vettem fel, ezt ugye nem illik. Erre írt egy SMS-t, hogyha nem megyek azonnal haza, utánam jön és ő rángat el. Hazaérve megint elhordtak mindennek és eltiltottak mindentől. Mondanom sem kell, hogy soha többé nem megyek színházba. A húgom mellesleg, ahogy hazajön a suliból, gyorsan megírja a leckét (nem tanul, csak leckét ír) és rohan ki a barátaihoz a játszótérre, majd csak sötétedésre jön be. Ha valami nem tetszik neki, hisztizik, amit ha én megengednék magamnak, hálátlan féregnek neveznének. Nem tudom, mit csináljak, teljesen haszontalannak és elveszettnek érzem magam. :( 13/l

2016. nov. 29. 20:13
 1/7 SThirMO válasza:
13%
Hát figyelj 15 éves srác vagyok, nem a legjobb tanuló viszont nem megszokott jegyek a kettesek, és ha becsúszik egy kettes akkor ugyan ez történik velem... míg a 10 éves hugomnak aki kitűnő tanuló semmi szó...
2016. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen embereket nem értem, hogy minek nekik gyerek.

Tuti megbszatnám magam fűvel-fával, hogy terhes legyek, így bsznék ki velük, hogy mekkora szemetek.

Persze ez vicc, magaddal basznál ki.

2016. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
13 évesen ne egy 7 évessel hasonlítgasd már össze magad. Több eszed is lehetne.
2016. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as

Azért hasonlítgatom magam össze egy 7 évessel, mert ha én 7 évesen úgy viselkedtem volna, mint ő most, már nem tudom mit tettek volna velem a szüleim.

2016. nov. 29. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
3%

Nem tettek volna semmit egy 7 éves gyerekkel. Nem tudtak volna mit tenni.


Te már bizonyítottad hogy többre vagy képes. Önmagadhoz mérnek, nem máshoz.

2016. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert szar szülők.

Ezzel neked is ártanak, meg a húgodnak is, mert egy elkényeztetett p.csa lesz belőle.

2016. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... látszik, hogy mindent be akarnak vetni, ha még az olvasást is eltiltják tőled.

Sajnálom.

2017. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!