Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy kezelnétek egy ilyen...

Ti hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Testvérem és a párja kb fél éve pedzegeti hogy lecserélik az autójukat.

Ebben ez elmúlt fél évben megismerkedtek egy nővel (az iskolából) akivel nagyon össze melegedtek.

Lényeg hogy tesómék elég jól állnak anyagilag, és pedzegették azt is hogy ha vesznek új kocsit akkor a régit nekem adnák, ami számomra nagyon jó lenne mert a munkámhoz nagyban hozzájárulna.

Viszont mióta ez a nő képbe jött, neki fogják adni a kocsit nem pedig nekem, arra hivatkozva hogy "ezzel megkönnyítik majd az életét"

Ez szó szerint nem lett kimondva, csak az elmúlt pár napban jutottak erre a döntésre, visszahallottam a napokban.

Ez a nő tipikusan az a fajta aki szeret enyelegni és jó pofizni, ha látja hogy ebből haszna származhat.

Mielőtt jönnének a negatív kommentek, nem, nem vagyok pénz hajhász és irigy sem, csak van már annyi ember ismeretem hogy lássam, ez a nő semmi másra nem megy csak arra hogy kihasználja a testvéremék anyagi javait.

Mindig teszi a szépet nekik, állandóan nevetgél és vihorászik, csak hogy minél jobban "belepje magát a szívükbe".

Már legalább 1 millió forintot adtak segítségképp neki, mert a nőnek van egy vállalkozása ami évek óta nem produkál nyereséget, csak veszteséget.

Persze nem tudok ez ellen semmit sem tenni, csak nem tudom ezek után hogy álljak testvéremékhez, hisz fél éven át abban tudatban éltettek hogy a kocsit majd nekem adják, és most egy alig 4 hónapja ismert nőnek adják karácsonyra (ma derült ki)

Lehet nektek most az jön le, hogy én a pénzükre vágyok de nem...az van nekem is, engem csak az bánt hogy elültették bennem ezt a gondolatot, és most egy olyan "idegen" aki csak kihasználja őket, sokkal fontosabb lett számukra mint én...én aki több milliós munkát megcsináltam nekik mikor a házuk épült, és nem kértem érte semmit, csak annyit hogy ha majd a szükség ideje eljön akkor tudjak kire számítani.

Nem tudom hogyan legyen most ez az egész, mert állítólag 25-én viszik a nőnek a kocsit, amikor én is mennék este hozzájuk karácsonyra, viszont lehet hogy ezek után nem fogok menni..

Erről az egészről én elvileg nem is tudnék, mert testvérem csak anyámnak mondta el, ma derült ki minden.

Ti ezek után hogy állnátok ehhez a szituációhoz december 25-én?


2016. dec. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Mutasd meg nekik amit ideírtàl azzal, hogy ne haragudjanak, de ennyire rosszul erzed magad emiatt.
2016. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden féle képen beszélnek kell velük. Viselkedjünk felnőttként, ne kerüld el őket, hanem állj eléjük (és a sarkára) és mondd még a tesódnak, hogy mi bánt. Mert bárhogy nézzük ez egy ígéret volt feléd, nameg akkor is te vagy a testvérem, nem pedig az az idegen nő.
2016. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj velük élesben. Utána már kár minden gondolat. Most még van idő, cselekedhetsz.
2016. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Bocs se erre ugrom: mindenfèlekèppen igy egyben kèt p vel
2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szimplán közölném velük nyíltan, hogy számomra szarul esik hogy egy vadidegen embernek adják azt, amit nekem ígértek. Főleg úgy, hogy előtte én is segítettem őket amikor szükség volt rá.
2016. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül kihez került az autó?
2017. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül kihez került az autó? Kíváncsi vagyok. :D
2017. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!