Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Megvertem a...

Mit csináljak? Megvertem a nővérem pasiját.

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves fiú vagyok a nővérem 16 éves.


Anyukám hugának esküvőlyén voltunk és elvittem a 15 éves barátnőmet is de a nővérem is elhozta a 16 éves paliját.

Éppen beszélgettünk mikor azt mondta a barátnőmre hogy milyen ronda eg hogy nem jó az alakja hozzáteszem gyönyörű lány. Tudni kell hogy 10 éve verekdem. Mondtam neki hogy menjen el innen és hagyja békén a barátnőmet mert szólok a hugomnak. Erre elkezdett lökdödni meg olyanokat mondott hogy én csak árulkodni tudok és bevert egyet és eltört az orrom. Én felkeltem és én is bevertem neki majd kiterült és vagy 5 ször behúztam neki ugy kellett róla leszedni. Most a korházban fekszik. Az lenne a kérdésem hogy bocsántot kérjek tőle vagy ne. Mert viszont a nővérem i megharagudott és az nem jó dolog mert őt szertem mint testvért de a paliját megtudnám ölni. Mit tegyek bocsánatot kérjek vagy ne. Megvárjam amig ő kér vagy mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm


2017. jan. 11. 06:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

14 éves vagy, azt mondtad 10 éve verekszel, tehát már az óvodában 4 évesen kezdted. Bizonyára népszerű voltál sok barátod is lehetett, hát mi folyik itt Gyöngyösön!?

Súlyos testi sértést (3 év sitt) követtél, el miután akit bántalmaztál kórházba került. Az kórház ilyenkor hivatalból feljelentést tesz, ellened pedig bűntető eljárás indul, hál istennek már bűntethető korú vagy. Remélem ez már a sokadik ügyed , és várják a fiatalkorúak börtönéban az új bajnokot, aki megmutatja majd ki a raj gyerek a gyopárosi strandon.

2017. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A kislegény kamuzik. El ne higgyétek, hogy megvert valakit.

Pár napja még öngyilkos akart lenni



http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2017. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
És attól nem verhetek meg valakit. Igen pár napja öngyilkos akartam lenni mert semmi értelme nem volt az életemnek de visszajött hozzám a barátnőm
2017. jan. 11. 09:43
 14/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha igaz, amit leírtál és nem csak egy mesegép vagy, akkor mind2en 8 napon túl gyógyuló súlyos testi sértést okoztatok egymásnak. Gratulálok!

Máskor ne verekedj!

2017. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem kellett volna szétverned. Amúgy meg tudlak érteni. Az a segg a becsületedbe gázolt, majd ezt követően durván meg is ütött. Te pedig már nem tudtál uralkodni magadon. A harmadik ütésnél már abba kellet volna hagynod. Egyébként a nővéred palija egy ritka nagy bunkó. Az esküvőre szeretettel várták őt is, de ő csak azért is belekötött a mennyasszony unokaöccsébe.

Megkockáztatom azt a feltételezésemet, hogy a nővéred palija részeg lehetett.

Amúgy kérdező, legyen számodra ez az eset egy tanulság. ILYEN HELYZETEKBEN NE AZ ÉRZÉSEID IRÁNYÍTSANAK, HNEM AZ ESZED!!!

2017. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Hagyni kell kibontakozni a roma kultúrát.
2017. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
98%
mennyivel kell osztani a sztorit, hogy igaz legyen? néggyel vagy öttel?
2017. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell bocsánatot kérned, de ha feljelent testi sértésért (plusz hátrány, hogy neked van harcmuvészeti multad), akkor megüthetik a szüleod vagy te is a bokád.


Egyébként én ezért nem hivnám meg a tinigyerekeim aktuális szórakozását. Ebben a korban a dugopajtinak még otthon a helye, nem esküvön.

2017. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
21%
Ezert nem szoktak gyerekeket eskuvon jol szemmel nezni. Sot, legtobb uj par, ha teheti, nem is hivja meg oket.
2017. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg bicskanyitogató,hogy a srác sértegette a barátnőd,majd ő vert be neked..De ettől függetlenül annyiban kellett volna hagynod,nem visszaütni. A gyereket kb kiutálta volna az egész család és te fel is jelenthetted volna.

Nem tudom,hogy cigányok vagytok -e, de ezt gondold át..Nem kell erőszakkal erőszakkal válaszolni.

Az ifjú párt meg sajnálom,hogy ilyen kis seggdugaszok tönkre tették a nagy napukat.

2017. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!