Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Megvertem a...

Mit csináljak? Megvertem a nővérem pasiját.

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves fiú vagyok a nővérem 16 éves.


Anyukám hugának esküvőlyén voltunk és elvittem a 15 éves barátnőmet is de a nővérem is elhozta a 16 éves paliját.

Éppen beszélgettünk mikor azt mondta a barátnőmre hogy milyen ronda eg hogy nem jó az alakja hozzáteszem gyönyörű lány. Tudni kell hogy 10 éve verekdem. Mondtam neki hogy menjen el innen és hagyja békén a barátnőmet mert szólok a hugomnak. Erre elkezdett lökdödni meg olyanokat mondott hogy én csak árulkodni tudok és bevert egyet és eltört az orrom. Én felkeltem és én is bevertem neki majd kiterült és vagy 5 ször behúztam neki ugy kellett róla leszedni. Most a korházban fekszik. Az lenne a kérdésem hogy bocsántot kérjek tőle vagy ne. Mert viszont a nővérem i megharagudott és az nem jó dolog mert őt szertem mint testvért de a paliját megtudnám ölni. Mit tegyek bocsánatot kérjek vagy ne. Megvárjam amig ő kér vagy mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm


2017. jan. 11. 06:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ha igaz,amit leirsz,akkor nem kérnék bocsánatot!
2017. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
3%

Te jó ég.

A másik kötekszik,

s ezekután még a másik üt elsőnek...

te meg "vissza mersz ütni" egy sérülés után


a srác amúgy beteg. de ez nem mentség idegbajjal is el lehet menni idegorvoshoz.

nem tudom mi lesz a vége de én kényszergyógykezelést írnék elő neki.

végre emberére talált.



barátnőd szépségét becsmérelni csak illetlenség, azonkívül ostobaság azért megtenni mert neki ép nem tetszik, mindenki szép valakinek.


megütni valakit viszont már bűncselekmény, kivéve ha önvédelem

2017. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
Senkitől se kérj bocsánatot, ha csak nem akarod magad nevetségessé tenni.
2017. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

miért magyar embör hogy írja?

verexik?

2017. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%

Úgy általánosságban az ember tisztàban van vele, hogy milyen harcművészetet/küzdősportot űz, és azt mondja. "Verekedés" nevű nincs.

Mert ez, amit a kérdező írt, a magyar nyelvtan szabályai szerint azt jelenti, hogy 4 éves kora óta folyamatosan gyepál valakit.

Tehát jogos a következtetés, hogy valami nagy IQ-betyár lehet az illető, hiszen tudásával visszaélve, egy családi eseményen (!) miután megvédte magát, a földön lévő ellenfelét továbbra is agyba-főbe verte.


Ez a viselkedésforma pedig akármit is mondasz, roma körökben sokkal gyakoribb, mint nem romáknál.

2017. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%
Miért hisztek el mindent ezen az oldalon? Hát lerí a kérdésről hogy kamu, tiszta elkentmondásos szarokat ír ki, de csak babusgatjátok a trollt tovább, nem igaz...
2017. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%
4 évesen már verekedtél? Mégis hogyan? Homokozólapáttal ütötted Renató fejét?? Ekkora kamut, és van aki elhiszi?
2017. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Gyorsan változik a kedved. Hol öngyilkos lennél, hol 10 éve verekszel.

Istenem, ekkora baromságot.

2017. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

Csak nekem tűnt fel, hogy a barátunk kicsit belekavarodott a történetébe?

A nővéred tudtommal 16 éves, pár sorral lejjebb viszont "hugom" (húgom*) címszó alatt van említve.

Időközben született egy testvéred? Vagy hogy is van ez?


Nekem ez az egész történet nagyon-nagyon kamu szagú. Hol voltak eközben a szüleid? Anyukád?

Abszolút csak dicsekedni akarsz, a szavaid járásából ez pedig teljesen kivehető.

Ha "kiterült", ahogy állítod, akkor egyáltalán nem volt jogos tovább bántani.

Egy ennek, egy annak. Így lett volna a korrekt, ha ilyen kemény legények vagyunk. Őszintén? Remélem, fájt az orrod, mert (bár akkor még nem), de utána már nagyon megérdemelted.

Ez a másik "kicsit sem" felvágós mondat, hogy 10 éve verekszel...

Hú, csak nem a te nevedet olvastam a múltkor az újságban?! Egész biztosan dühkezelési problémáid vannak, csakúgy, mint a szappanopera másik főszereplőjének.


Aztán meg a másik: a szépség relatív. Beidegződések, gyerekkori emlékek, sémák, sztereotípiák alapján tartunk valakit szépnek.

2017. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nagynénédnek és a nyelvtan tanárodnak tartozol bocsánatkéréssel.
2017. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!