Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek őszintén szereti...

Szerintetek őszintén szereti a testvéremet vagy hátsó szándéka van?

Figyelt kérdés
A testvérem megismert egy férfit utazás során. Ő egy Angliában élő,született muszlim a szülei is ott élnek. Bár nem olyan vallásos, furcsa nekem a tesómmal való kapcsolata mert tesóm kb semmit nem beszél angolul. Fordítanak meg ilyesmi szóval nem tudom miért de a pasi mindig keresi. Nagyon udvarias, szinte mindent megvenne neki ha a tesóm hagyná. Így hogy ő angol állampolgár,a tesómmal meg kb fordítgatva tud beszélni lehet hátsó szándéka szerintetek?
2017. jan. 25. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen a mostani helyzet miatt nem is csodálom hogy igy érzel. De mint irtad annyira nem vallásos és angliába is született. De hátsó szándéka mi lenne? Van államporgásága ott született mint irtad sok mindent megakar venni tesodnak tehát a pénzére se hajt. Más szándéka mi lenne. Ugyse fog sokáig tartani hisz nem igen értik egymást ne agódj szerintem nincs rá okod. De nyilván azért ne bízzon meg benne hamar nem tudom mióta ismeri. Ne menjen bele semmilyen kétes dologba.
2017. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha csak az nem számít hátsó szándéknak, hogy nyilván hanyatt szeretné dönteni a tesódat. Közös nyelv nélkül kétlem, hogy az egyénisége miatt vonzódna hozzá. :)
2017. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A tesóm miatta kezdett tanulni angolul. Nem tudom én is ezen gondolkozok hogy állampolgársaga van,anyagilag is jobban áll mint a tesóm. De akkor is furcsa ez. Aggódom érte.
2017. jan. 25. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudod elképzelni, hogy tényleg tetszik neki a tesód?
2017. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem gondolnam, hogy komolyak lennenek a szandekai. Kozos nyelv hianyaban meg sem tudja ismerni a testveredet, viszont tornie nem kell magat, eleg ha vesz neki par dolgot, meg egy 50 euros Wizzair repjegyet, es mar rakja is szet a labat, mig egy muszlim lannyal ez nem igy mukodne, tehat szimplan a konnyebb utat valasztja.
2017. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nézd a jó oldalát!

A tesód legalább megtanul angolul, ami manapság szinte alapkövetelmény.

Az ismeretlen muszlimmal - akiről semmit nem tud - biztos nem fogja leélni az életét.

Mindenesetre csodálom a bátorságát ...

2017. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Itt valami hátsó szándék van, csak nehogy kicsalja valahova muszlum orszagba
2017. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Miért csalná ki ha angliába született/él. És háboru van naluk
2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azt gondolom,hogy a tesóm nem tetszhet neki. Hanem közös nyelv hiányában túlzottan érdeklődik iránta, pl. Ideutazik, tesóm is megy hozzá. Meg türelmesen varja amíg tesómnak jobban megy a nyelv. Furának tartom miért nem angol vagy muszlim nővel kezd? Amúgy haza nem jár, tesóm nézte az útlevelét. Elmondása szerint még egyszer járt abban az országban.
2017. jan. 25. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyszeru valaszolni: a tesodat konnyebb lenyugozni, es konnyebben megkapja, amit szeretne tole (muszlim ferfiak koreben ez eleg gyakori plane, akik nem vallasosak - tesznek egy kis korozest mielott meghazasodnak egy rendes muszlimaval). Egy muszlim not meg sem szolithatna, nem hogy kikezdjen vele, mig a tesoddal mas a helyzet, vele szabad a palya, es mint irtam max. 50 eurobol ott van neki. Nem ajanlatos naivnak lenni... mit akarhat egy lanytol, akivel meg csak beszelni sem fog tudni erdemben honapokig (ha szuper gyorsan tanul persze)?
2017. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!