Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ruhellem a testveremet csak a...

Ruhellem a testveremet csak a szulok miatt vagyok vele joban. Mas is volt mar igy?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem birom elviselni. Irigy mindenkire, onzo, sokat keres megis irigyli mastol azt a kis penzt is amit a masik megkeres. Ocsarolja masok kapcsolatat es ezaltal probalja kituntetni a sajatjat, egyszeruen utalatos. Felszines barati kapcsolatai vannak csak mivel irigy mindenre es rosszindulatu.

Csak azert nem olvasok be neki mikor szid mert a szuloket nem akarom bantani. Masnak volt mar ilyen?


2017. febr. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem. Bár az enyém nem keres semmit, anyán élősködik, egy aljas ember nagyon, és csak anya miatt nem rángatom meg/cseszem le. Sokan nem értik ezt meg, és ha te tűnsz az agresszívabbnak (jogosan vagy dühös pedig), akkor te húzod a rövidebbet.
2017. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Be fogom linkelni ezt a kérdést, amikor a gyerekvallalas rovatban az egykeket sajnalgatjak es a szuloket okoljak, h nem adtak meg a gyerekuknek a testvert, a vilag egyik legnagyobb csodajat...
2017. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ameddig elvakult voltam en is orultem hogy van egy testverem.

De az utobbi par evben olyan szinten lealacsonyodott a szememben ezzel az onsajnaltato irigy viselkedesevel. Mindig van valami oka ami miatt viselkedhet undoritoan( epp most dobtak, epp most szult a "baratnoje" es o fel hogy neki sose lesz csaladja, epp szar a melo, epp szar a haja, epp nincsen semmi ezert kezdjuk az elejerol....)

2017. febr. 25. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

# 2


Első vagyok, lehet itt szemezgetni bőven, olyan sztorikat olvasok néha (meg ami nálunk is van), hogy az egykék csak örülhetnek a helyzetüknek.

2017. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező és téged is szokott szekálni?
2017. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze. Beszologat olyan sunyin hogy nekem felsem tunt a rosszindulat (mert mar megszoktam) pl vettem magamnak ezt azt abbol a penzbol amit kaptam szuli/nevnap stb. Es akkor nagy tarsasag elott lenezoen megjegyzi hogy csodalkozott is honnan van ennyi penzem (ugy hogy folyton tolem kert kolcson csak ugye en olcsojanoskent keveset keresek.

Vagy ha veszel magadnak 1cipot es igy van 2 cipod neki meg van 5cipoje akkor is a te 2 cipodre lesz irigy.

2017. febr. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!