Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én ezt nem bírom tovább. Mit...

Én ezt nem bírom tovább. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit tenni a testvérem az őrületbe kerget. Egyész nap b*sztat, hangosan fütyürészik, csapkod, ordibál. És amikor megkérem hogy hagyja már abba nem érte a szóból és már kiabálok vele hogy hagyja abba. És ezt mindig akkor csinálja amikor nincsenek itthon a szüleink.


Jó tanuló vagyok, ami azzal jár hogy sok stressz elé nézek. Plusz még az idióta testvérem miatt az egekbe szökik a vérnyomásom.


Úgy érzem eddig bírtam. Nem tudom mit csináljak. Érzem ahogy kezdek egyre jobban megőrülni...


A szüleimnek már ezerszer mondtam hogy nem hagy engem élni. Ők rászólnak de ugyanúgy folytatja. Az ellenségemnek nem kívánok ilyen testvért.


Mit csináljak? Nektek is van ilyen testvéretek?


15/L vagyok ő 13/F



2017. márc. 11. 10:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13 éved fiú, te meg egy 15 éves lány vagy. Persze hogy idegesít téged, feszegeti a határait, ki akar cseszni veled. Pár év és kinövi. Ahogy te is kinövöd egy idő után hogy ez ennyire idegesít és felcsesz téged. A kamaszkor hatalmas hormonális változásokkal jár, amikor is az ember nehezen bírja tűrtöztetni magát. Tedd túl magad rajta, lesz majd ez jobb is.
2017. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Basszus, ez a dolga a testvéreknek... Én duplán voltam sz.r helyzetben, mert középső gyerek voltam. Báttyám hülyeségei miatt is én kaptam, meg öcsém hülyeségei miatt is én kaptam... báttyámmal nem tudtam mit kezdeni, öcsémmel se, mert ha beárult, akkor is én kaptam.

És én is jó tanuló voltam a folyamatos ba.ztatás mellett. Akkor per pillanat biztos nem tetszett, de az hogy az élet mind a hármunkat elsodorta nagyon hiányzik, még az a ba.ztatás is, csak hogy többet találkozzunk. (3 testvér, 3 távoli ország)

Ez a "dolga" egy kamasz testvérnek. Később még ezt is értékelni fogod.

Te reagálod túl a dolgokat!

2017. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem ez csak egyszerűen k**rva idegesítő. És nem lehet mellette kibírni. Hidd el nem tudod te mennyire feltudja b**szni mások idegeit.
2017. márc. 11. 12:22
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez meg higy feltud baszni a Te hibád... ha én látnám,higy feltudnálkak b*szni ,én is csinálnám... Sz.rd le és kész.
2017. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Te sem lehetsz valami értelmes ember, ha így látnál, akkor idegesítenél. Számomra ezzel, hogy ezt kijelentetted, csak lealacsonyítottad magad az idióta tesóm szintjére.
2017. márc. 11. 14:24
 16/23 anonim ***** válasza:

Ó!

Hát én tudok 1-2 trükköt.:)

25 éves vagyok és a tesóm halálba szekált kiskoromban,de most már nagyon jó a kapcsolatunk.

Sosem mertem hozzáérni ha csapkodott,mert tudtam, hogy sokkal gyengébb mint én, ezért csak tűrtem és tűrtem, de egyszer olyat csinált, amit soha nem bocsátottam meg neki és egy hatalmas pofont adtam neki.

És még én kezdtem el sírni...Na mindegy a lényeg hogy következő nap érezte hogy nagyon megbántott és csoda történt csinált nekem reggelit meg ilyenek.

Szóval hidd el valamilyen szinten úgy is szeret nagyon, csak amíg nem mutatod meg neki, hogy te vagy a főnök, addig piszkálni fog. :(

2017. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2017. márc. 11. 20:52
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem le kéne ülnötök ezt komolyan megbeszélni.
2017. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Pontosan ez van nálunk is. Ne hagyd, hogy idegesitsen, én hagytam, mára depressziós idegroncs lettem, néha rohamaim vannak tőle, nem tudom magam kontrollálni, egész nap sírok, van amikor bántom is magam...


Az csak hab a tortán hogy egy rohadt kicsi szobában vagyok együtt vele minden nap...


17/L

2017. márc. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ohh :(
2017. márc. 12. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!