Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem viselkedik "úgy"?

Miért nem viselkedik "úgy"?

Figyelt kérdés

Tudjátok két fajta testvérpár van a vilagon. Azaz ket főfajta. Az egyik az a hug-batyo vagy nover-ocsi felállás amikor, ok annyira jóban vannak, hogy sok mindent csinálnak együtt. Egyutt mennek pancsolni a Balatonba, együtt mennek biciklizni, felfedezni a várost... Es meg sok mindent együtt csinálnak. De ugy hogy nekem eloszor mindig azt hiszem, hogy mivel ennyire közeli kapcsolatba vannak, hogy ok egy pár,mert ugye en soha nem tapasztaltam ilyesmit.. Es itt vagyok en es a batyam a masik kategória. Semmi pénzért(am de pénzért lehet) nem lepne ki velem az utcára, csak ha nagyon muszaj, na nem akkor se. Mint aki szegyellne meg ilyenek. Pedig amugy meg az sem igaz, hogy nem lennénk meg egyutt jol...

Hogy mi a kérdésem?

Hogy csak en vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben?

A masik meg hogy mit tehetnék hogy ez ne igy legyen.

En 18 eves vagyok, bátyám 23.



2017. márc. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ugyanez. mi 42 és 45 /bátyám/, én lány /:D/, basszus, már írásban sem válaszol marha idegesítő pl. a fészen! De ilyen fontos dolgokban pl. hogy lejárt apánk sírja..

vagy küldje fel a gyereket a szünetben hozzánk..

Érted...

Régen utálta a barátaimat, pedig nem vagyok olyan, kitűnő tanuló voltam nem egy csöves csaj..gyerekkorunkban..kitiltotta a barátnőm a lakásból, ilyenek! Amióta megnősült /3x/ nem is beszél velem, sosem hív, amúgy nincs vele baj mert rendes, dolgos, de valamiért nem..anyám mindig neki nyalta a s...ét most is, pénzeli, én meg gürizek egyedül a fiammal..

hát, ez van. "a rokonait nem válogathatja meg az ember"

2017. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló.. Sajnálom. Felek velem is valahogy igy lesz. Es az a szomoru, hogy amugy meg tenyleg jol ellennenk egyutt.
2017. márc. 17. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Én nővéremmel vagyok így, pontosabban voltam kiskorunkban. Nem akart velem játszani a barátai előtt. Sosem értettem, hogy miért.

Nagyobb koromban furcsállottam, hogy más nővér a hugicát imádja puszilgatja... aztán rájöttem, hogy igen 2 típus van :-)

Nálunk valamiféle kisebbségérzet alakult ki nővéremben, irigykedett rám sokszor, bántott, ha én nyertem.

Jó tanuló voltam, jó kislány, többre is vittem aztán...

Kérdeztem, miért volt kiskorunkban elutasító velem kapcsolatban, azt mondja nem tudja, mert gyerek volt...

Szóval sajnos nekem nincs receptem...azóta sem. A gyerekeimet úgy nevelem, hogy mind2 tisztelje egymást, kölcsönös az adok-kapok stb. Ők nővér-öcsi, és egyelőre ők az "együtt" típus :-)

Esetleg megpróbálhatod meghívni egy koncertre veled ketten a barátai nélkül, kis ügyeskedéssel..

2017. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves #3 válaszoló. Köszönöm a valaszodat. Es hogy igazat adtál:)

Sajnos ő eléggé különc, es hat olyan koncert nem nagyon van amire eljonne, max fesztivál. Hehe, de oda sem jönne velem, mar beszéltük. Tenyleg sehova se. Es nem erti mi bajom. Jön azzal, hogy ő mar tökre idős ezekhez, de ez sztem hülyeség. Mert eddig sem mentünk ugye sehova se. Bicklizni mentünk csak maximum es ritkán de persze hivom mostanába is, hogy jöjjön, de azzal jön hogy, en nagyon lassú vagyok. De hat elmehet egyedul is és akkor olyan gyorsan megy ahogy csak akar, de nem igaz hogy egyszer-kétszer nem bírná az en amugy normális tempomat.

2017. márc. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!