Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérszerelem. Nem beteges ez?

Testvérszerelem. Nem beteges ez?

Figyelt kérdés

Párom és a testvére úgy viselkednek, mint egy "szerelmes" pár.

Puszilgatják egymást, ölelkeznek, egymás ölébe ülnek, egyfolytában mondogatják egymásnak, hogy "szeretlek", nyálasan beszélnek egymással, nyávognak a telefonba...

Normális ez 30 felett?!



2017. márc. 27. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális egyáltalán. Párodnak ezt mondtad egyáltalán? Fiú-lány testvérpár, vagy azonos neműek?
2017. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Különböző neműek
2017. márc. 27. 21:40
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Kulcsszavaknál látom, ÖLÉBE ÜL?! Jesszus...
2017. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Menekülj :D
2017. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

van egy rossz hírem, szerintem nem csak te kúrogatod... :D

sorry

2017. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
37%

Van ennek bármi hátránya az ő szempontjukból? (Nem a tiédből.) Mert ha nem, hagyd őket. Otthagyni nem fog miatta, inkább örülj, hogy ilyen szoros testvéri kapcsolatot nem látsz minden sarkon.

Ha a saját érdekedben megpróbálnád megfúrni, alul maradnál. Gyerekkoruktól ilyenek nyilván, ehhez te kevés vagy.

2017. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
39%

Szerintem kezelgetik egymást már kamasz koruk óta.

Neked nem való egy ilyen kapcsolat, ott kell hagyni, mert nem te leszel az aki jól fogja magát érezni.

2017. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak a féltékenységed miatt látod ezt bele a kapcsolatukba!!!
2017. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Érdekes...eddig egyik csajom tesójára se voltam féltékeny, mivel azok nem ücsörögtek egymás ölébe ölkezve- puszilkozva
2017. márc. 28. 00:01
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt egy bnőm, aki a bátyjával hasonlóan jó viszonyban volt. Sőt, ők simán mutatkoztak egymás előtt pucéran is pl. amikor nyaraltunk és egymás előtt öltöztek át vagy fürdőbe is simán bementek egymáshoz. Fura volt, de nem voltam féltékeny, nem emiatt lett vége.

Bár most így utólag belegondolva, tényleg remélem h amúgy nem nyúltak egymáshoz :-)

2017. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!