Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kaphatnám vissza a húgom?

Hogyan kaphatnám vissza a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom nagyon szerencsés, saját magától kijutott külföldre, megszedte magát, hazajött, lakást vett, jó állása lett, férjével nagyon jól élnek. Korábban jött vigyázni a fiamra, megvett neki bármit amit kértem, és nagyon megértő volt. Tudta, hogy a lakásánál nem tudok segíteni, mert akkor készültünk az oviba, és az esküvőjére se tudtunk vinni egy szerény ajándékon kívül semmit, mert végre évek után volt lehetőségünk külföldön nyaralni és arra kellett a pénz. Most volt az szülinapja a fiamnak és csak egy bonbont kapott tőle. Igazából az esküvő óta alig látom, mert nem ér rá eljönni hozzánk. Hogy tehetném jobbá a kapcsolatunkat?

2017. ápr. 22. 08:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt az időszakot akarod visszakapni, amikor bármit megvett, amit kértél. Aha. Nincs kommentem.
2017. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a húgodat akarod visszakapni, hanem a pénzére vágysz.
2017. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Azt Azt bánnám ha nem hozna semmit. Sajnos gyerek mellett nem volt időm barátkozni, a párom pedig sokat dolgozik. Nagyon magányos vagyok.

Testvérek vagyunk, normális ha segítjük azt, akinek kevesebb van. Ha zavarta volna, szólt volna szerintem.

2017. ápr. 22. 09:16
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
pénzéhes vagy, az ilyen emberektől hányok.
2017. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan esélye van mindenkinek az életben arra, hogy jól éljen. Gusztustalan vagy, nem csodálom, ha magányos vagy és mindenki elfordul tőled.
2017. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Elirtam, Elnézést. Nem zavarna ha nem hozna semmit, csak néha ugorjon már be. Nem vagyok pénzéhes, nem milliókat kértem, csak párezer forintos apróságokat.
2017. ápr. 22. 09:35
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó mondatod mindent elárul..
2017. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Hát, légy olyan mint ő!! Jófejnek tűnik a leírásod alapján.

hát igen,nálunk minden tesó eltűnt azután hogy mondtam lejár a sír ideje meghosszabbítani- annó én temettettem el apát több száz ropiért gondoltam most szálljanak be ők is..nem is nagy összeg...de azóta néma KUSS van..még csak nem is reagáltak a levelemre!! Szóval: csak óvattal pár beteg állatnak megfordul a fejében hogy csak a pénze kéne /nem húgodra céloztam/... :(

2017. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Uristen!!!


Na ezert nem tartom a kapcsolatot a csaladommal,mert olyanok,mint te! A hugodnak megjott esze! Egyszeruen nem tudom elkepzelni,hogy miert jo a sajat testveredet lehuzni?! Mindenki elott ott van a lehetoseg,hogy legyen belole valaki,hat akkor hajra! Nem irigykedni kell,mert a masik kulfoldon van,es jobban el... Istenem,milyen vilagban elunk!!! De az legalabb megnyugtat,hogy nem csak az en csaladom ugrik a penzre!

2017. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a "Most volt az szülinapja a fiamnak és csak egy bonbont kapott tőle" egy szép freudi elszólás. Neked egyértelműen túl fontos az, hogy időnként kapjatok a húgodtól, pedig az igazi testvéri kapcsolat nem erről szól. Először tedd magadban tisztába, hogy mi is fontos itt. Ha tényleg csak annyi számítana, hogy ugorjon be, ilyen mondatokat le se írnál, de az egész kérdésed az anyagi helyzet elemzéséből indult.
2017. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!