Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kaphatnám vissza a húgom?

Hogyan kaphatnám vissza a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom nagyon szerencsés, saját magától kijutott külföldre, megszedte magát, hazajött, lakást vett, jó állása lett, férjével nagyon jól élnek. Korábban jött vigyázni a fiamra, megvett neki bármit amit kértem, és nagyon megértő volt. Tudta, hogy a lakásánál nem tudok segíteni, mert akkor készültünk az oviba, és az esküvőjére se tudtunk vinni egy szerény ajándékon kívül semmit, mert végre évek után volt lehetőségünk külföldön nyaralni és arra kellett a pénz. Most volt az szülinapja a fiamnak és csak egy bonbont kapott tőle. Igazából az esküvő óta alig látom, mert nem ér rá eljönni hozzánk. Hogy tehetném jobbá a kapcsolatunkat?

2017. ápr. 22. 08:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem elírtad, ne magyarázkodj!


Ilyen pénzéhes pitsával én sem akarnék találkozni, és pont!

2017. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok.

Svájcban élek és dolgozok, havi 4000 frankot hozok haza, de aki eddig le se szart, az hirtelen megjelent, hogy hogy vagyok, meg milyen az élet itt kinn, és társai.


Hát két mondat alatt elküldtem őket a fenébe, ha négy évig nem voltam fontos, akkor most, hogy 5x annyit keresek, mint ők, se legyek az.

2017. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kaphatnám vissza a húgom?(pénzét)..
2017. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
68%

Nekem néhány rokonom Amerikában él, évente nyáron hazajönnek hozzánk, de okán sok mindent hoznak higgy már bűntudatom van... Hoznak 300000 ruhát, 700 édességet, stb. Most megkérdezte a lányomat hogy mit kér, és ő is annyit mondott hogy valami csokit ami Amerikában van de itt nálunk nincs...


Most, hogy ne csak offoljak, szerintem

ha valamikor tudod hogy van szabadideje hívd meg kávézni, vagy valahova... Az én tesómmal nem tartottuk a kapcsolatot, nem nagyon beszéltünk... Meghívott pizzázni, nagyon jól esett hogy újra vissza kaphatom.

2017. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!