Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló cipőben? A bátyámról van szó.

Figyelt kérdés

Először is nem akarom senkinek sem elmondani sem a családomból, sem pedig baráti társaságból. Ezért is írom ide le, mert valahol ki kell adnom magamból.

Tökre összezavar a bátyám(25 éves) viselkedése. A story az, hogy már kirepültünk a családi házból. Külön albi meg ilyenek. Tartjuk a kapcsolatot, ami tökre testvéri közöttünk. Ennek nagyon örülök. Viszont az utóbbi 3 hétben vannak helyzetek, mikor tökre úgy kezel mintha a barátnője lennék. Értem itt pl.megyünk az utcán es szószerint megfogja a kezem és úgy irányít oda ahová menni akarunk. Én elrantottam a kezem mellé pedig egy "megis miert fogod a kezem séta közben" fejet vágtam mire az ő válasza"Nehogy elveszítselek" de a hangsúly ahogy mondta..... A baráti körünk megegyezik kb. Na és ilyet szól egyik haverjának, akinek bemutatott " ő lenne a barátnőm, ha nem a hugom lenne" én csak érthetetlenül pislogtam... Na meg mostanában szószerint kéri tőlem a puszikat... Folyton dicsérget, ami nem gáz mert eddig is tette, de testvéri keretekben. Kérdeztem tőle, hogy mi van vele mostanában. A válasz "nem tudom miről beszélsz" puszit nyomott az arcomra, majd kiment szüleinkhez(ekkor pont náluk voltunk vacsin) azért nem mondom senkinek, mert szerintem bátyám sincs tisztában, hogy mit csinál...és nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy elmondom pl anyunknak, aki tuti kérdőre vonná. Tényleg szoros testvéri kötelék van közöttünk...de ilyet nem szokott csinálni. És nem is ad normális magyarázatot erre. Kérdezzem még vagy hagyjam kicsit rá, hátha maga elmondja hogy mi is van?? Előre is Köszi a válaszokat. 23/L



2017. máj. 21. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Amikor végig olvastam azt hittem fiú vagy ,de a végén láttam hogy nem😅.Szerintem aranyos ahogyan vigyáz rád😊
2017. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hehe, az gáz lenne 😁😁😁

Igen, igazi testvér, jobbat nem is kívánhatnék😊

2017. máj. 21. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy perverz lenne a bátyád, inkább csak büszke rád, hogy csinos, dekoratív vagy és felvág a haverok előtt, meg persze szeret és félt. Gondolom. Vagy passz.
2017. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
28%

Az én bátyám is ilyen velem (azt azért nem mondja, hogy a barátnője vagyok), csak én 10 évvel fiatalabb vagyok nálad kérdező. 😁 Imádjuk egymást! 😁 😁 😁

13/L, a bátyám 25

2017. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan igazatok van. 😊 Azért, néha meglepődök rajta...😊
2017. máj. 21. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, ha zavar. Én mondjuk nem tűrném ezt; elhiszem, hogy kellemetlenül érzed magad, számomra megalázó és perverz lenne ha olyanokat mondana a testvérem, hogy akár a barátnője is lehetnék.
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nemazért de én is azt hittem fiú vagy amikor olvastam :D
2017. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az unokabátyám volt ilyen, de ő azt mondta, hogy büszke rám, hogy szinte mindegyik barátja "belém szerelmesedett". Ennyi.

Ezek testvéri puszik. Nem hiszem, hogy aberrált lenne, és megkívánt volna téged.

Azért annyira már ismerned kellene a bátyádat.

Ülj le és beszéld meg vele, ha úgy érzed, hogy ez több lenne, mint testvéri gyengédség.

Az én bátyám, amikor találkozunk, magához ölel és úgy megszorongat, hogy levegőt sem kapok, közben összevissza puszilgat. Mégsem érzem, hogy szexuális fílingje lenne a gesztusainak.

A bátyád mások előtt felvág veled, lehet, hogy más nők előtt így akar tetszelegni, és ártatlan játék csupán.

Szerintem nincs itt baj. Annyi marhaságot összeolvas az ember a sajtóban, a neten, hogy rossz irányba lódította meg a fantáziádat.

2017. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, azért nem ugyanaz, hogy megörültök egymásnak egyszer, amikor találkoztok, vagy séta közben puszilgat téged a bátyád.

Vélhetően nincs ebben szexuális töltet, de ha a kérdezőt zavarja, akkor nincs mese, el kell ezt mondani a bátyónak és megkérni, hogy fejezze be. Ha értelmes ember, akkor megérti, hogy nem vagyunk egyformák, és tiszteletben tartja a húga kérését.

2017. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!