Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok az ilyen lanyrol?

Mit gondoltok az ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

Hugom 18eves. Kiskorunkban sokat nagyon szeretett velem lenni (fiu vagyok) es kesobb fius viselkedese lett. Sportol, nem erdekli a lanyos dolgok ami engem nem zavar mert pl. Egy mukormot meg a hajfestest mint en o is feleslegesnek tart. Szeretne megtanulni kocsit szerelni, biciklije dolgait o akarja rendben tartani, szeret minden sportot nezni es uzni is kiprobalna. Zeneben mindent szeret de mostanaban szinte csak metalt hallgat, amik a radioban szolnak(foleg ismeretlen magyar szamok) azokat mar egybol elkapcsolja mert nem szereti. Szereti a gyerekeket, el van veluk (max. 3 mert tobbel mar nem tudna birni). A napokban kijelentette, hogy egeszsegugyi palyan gondolkodik es akar a katonasaghoz is szivesen beallna orvosnak (vagy minek nem tudom pontosan). Ha ez nem jonne be az onkentes tuzoltoi vizsga melle elvegezne azt ahol igazi tuzolto lehetne. Gyermeket nem akar mert ha ilyen helyen tudna elhelyezkedni, gyerek mellett nem tudna 100%on teljesiteni.

Mit gondoltok ennyibol egy 18eves lanydol?



2017. máj. 28. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
normális, és legalább vannak céljai.
2017. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jó fej, talpraesett. Bár a nők helye a konyhában van, és szülni kell, hogy ne verje meg a férje. (sarcasm)
2017. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2017. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Okés, megismerném.
2017. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:
67%
Semmit, mert ebből a lényeg pont nem derül ki.
2017. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy talpraesett, céltudatos, mai, modern nő. Én büszke lennék rá a helyedben!
2017. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
csinálja azt amit akar, de ne a karrier legyen az élete.
2017. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből csak azt, hogy valószínűleg jó fej, de még éretlen és naiv. A munkateljesítmény és a gyerekevelés nem egymást kizáró tényezők.:-) Én is "fiús" lány voltam, megkaptam a HM-ösztöndíjat az orvosin, aztán végül nem éltem vele - egy katonaorvos nem oda megy, ahova akar, hanem oda, ahova vezénylik. Van kollégám, aki megjárta Afganisztánt, kemény csávó, de azt az élményt máig nem heverte ki. Azt is megnézném, hogy a húgod hogy dolgozná fel, ha összeégett, félig vagy egészen halott gyerekeket kellene kihoznia egy égő házból, vagy összeroncsolt tetemeket kivágnia egy autóból frontális ütközés után...Tudod, az, hogy ki mennyire erőslelkű és vagány, az a gyakorlatban derül ki, nem a tiniálmokból.
2017. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Van ismerosunk aki vmi ilyesmi teruleten dolgozik, regen meg o hozta fel temanak.

Es sajnos mar kiskoraban egy szornyu traumat elt at. Egy osztalytarsa csaladjaval utaztak (olyan 7-8koruliek lehettek), frontalis balesetett szenvedtek, az osztalytarsa es apukaja a helyszinen meghaltak, az anya eletveszelyes serulesekett szenvedett, a hugom meg vhogy kirepult a kocsibol. Nem emlekszek mar pontosan mi volt, regen volt, meg mikor megtudtuk mi van azt se tzdtuk mi tevok legyunk. A hugom sokaig fel nem fogta, amikor leesett neki mit elt at akkor dontotte el, hogy olyan munkat akar amivel eleteket menthet.

2017. máj. 28. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell kifejezetten katonaorvosnak vagy tűzoltónak lennie.:-) Különösen egy ilyen trauma után, ki tudja, mit váltana ki belőle egy éles helyzetben. Végezze el az orvosit, vagy diplomás ápolóit, addig is érik, tapasztalatokat szerez, aztán ha még mindig buzog benne a kalandvágy, jelentkezhet külföldi misszióra, tábori szolgálatra, vagy részt vehet az Orvosok Határok Nélkül-programban.
2017. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!