Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok az ilyen lanyrol?

Mit gondoltok az ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

Hugom 18eves. Kiskorunkban sokat nagyon szeretett velem lenni (fiu vagyok) es kesobb fius viselkedese lett. Sportol, nem erdekli a lanyos dolgok ami engem nem zavar mert pl. Egy mukormot meg a hajfestest mint en o is feleslegesnek tart. Szeretne megtanulni kocsit szerelni, biciklije dolgait o akarja rendben tartani, szeret minden sportot nezni es uzni is kiprobalna. Zeneben mindent szeret de mostanaban szinte csak metalt hallgat, amik a radioban szolnak(foleg ismeretlen magyar szamok) azokat mar egybol elkapcsolja mert nem szereti. Szereti a gyerekeket, el van veluk (max. 3 mert tobbel mar nem tudna birni). A napokban kijelentette, hogy egeszsegugyi palyan gondolkodik es akar a katonasaghoz is szivesen beallna orvosnak (vagy minek nem tudom pontosan). Ha ez nem jonne be az onkentes tuzoltoi vizsga melle elvegezne azt ahol igazi tuzolto lehetne. Gyermeket nem akar mert ha ilyen helyen tudna elhelyezkedni, gyerek mellett nem tudna 100%on teljesiteni.

Mit gondoltok ennyibol egy 18eves lanydol?



2017. máj. 28. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerelget? Életképes.

Metált hallgat? Van zenei ízlése.

Szereti a gyerekeket? Normális ember.

Megvan, mi érdekli? Sok sikert hozzá. Én is önkéntes tűzoltóskoddtam, jó ha az ember körülnéz az érdeklődési területein. Kellenel olyan emberek, akik képesek áldozatot hozni a másikért.

Reméljük, nem fog csalódni. Sok sikert az életéhez!


És hogy mit gondolok az ilyen lányról: ez az egyéniség, nem a hajfestés, vagy a tetkó!

2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!