Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha ki nem...

Mit csináljak ha ki nem állhatom a beképzelt húgomat?

Figyelt kérdés
So én 14 éves vagyok húgom 12. Arra nincsenek szép szavak hogy ő milyen. Nem elég hogy brutál beképzelt(ha nincsen iskolában akkor éltalában a tükör előtt ül, és azt nézi hogy milyen szép, közben nem az) ha a környezetemben van egyfolytában azt hajtogatja h o milyen szep es milyen menő, milyen híres(ja persze mert a követőid 93%at instan csaltad.). Ha anyám ottvan akkor meg nem szólal, mert anyámtól fél. Ha viszont ő nincs ott (elég sokszor) akkor kezdi elöröl az egeszet hogy en milyen lusta és ronda vagyok (nala nem rondabb amugy) milyen dagadt vagyok o meg milyen vekony (amugy súly-magassag aranyban kb ugyannanyik vagyunk en max 3 kgal tobb) en milyen gaz vagyok.... en ezt turom mert mar beletorodtem, kb azon a szinten vagyok h nem erdekel nekem egy 10 eves köcsögduda ne dumaljon. De az a baj h ha ezeket en mondom ra vagy barmi rosszat teszek vele (akar megutom, akar azt mondom h csunya) o ilyen hirtelen haragu, felkapja a hozza legkozelebb allo dolgot ( legyen az hajkefe cipo papucs czipzaras pulcsi vagy barmi, de meg telefon is) hozzamvagja , es pl ha a hajkefet a fejemhez vagja vagy a kulccsomot akkor az elegge faj. oke en mondjuk (az esetek 10%ban elkezdek sirni) akkor felhivom anyukankat aki ot leszidja de aztan a tesom meg elkezd mindenfele hazugsagokat allitgatni h en megvertem meg mindenet szetdobaltam meg stb es aztan o is elkezd sirni mire en leszek leszidva h en kezdtem en provokaltam. De most az verte ki a bisztositekot h elkezd bogni egyik delutan h az en szobam sokkal nagyobb (ami igaz is mert a 3xosa az ovenek) aztan anyam bejon es elkezd engem leszidni h miert nem engedem be h itt tornasszon, mert itt szeretne (mert amugy a nappaliba nincsen 2x ekkora hely neki) aztan mondja h ha bejon akkor ne szoljak hozza ne kuldjem ki mondom oke. ( es egyebkent meg ha en akar egy labujjhegyemet is beteszem a szobajaba akkor mar visit h nem hagyom békén.) szóval nem kuldom ki ha bejon nem szolok hozza, oké. MAJD EZUTÁN Még aznap este bejon a szobamba ittvan kb 2-3 percig, de nem tornaszik hanem LEMERI A SZOBAMAT (anyam ezt nem latta) megkerdezem h mit csinal, mosolyog egyet es azt mondja h csak megnezett valamit. Jó, EGY 3 PERC MÚLVA HALLOM HOGY MEGINT ELKEZD BŐGNI, MERT H AZ O SZOBAJA MILYEN KICSI ES H AZ ENYEM NEKI PONT JÓ LENNE, MERT CSAK ABBAN TUD TORNASZNI. HAT Lehidalok!!!!!!! most mar csak remenykedhetek h anyam nem mondja azt h akkor szobat cserelunk. Lécci segitsetek, és bocsi h hosszura sikerült a szoveg, de mar teli vagyok vele!!! Tudok még valamit tenni vagy inkabb 16 evesen koltozzek el nagyimhoz valaki mashoz? (ugy olvastam h az a minimum korhatar)

2017. máj. 29. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A 10 esnek gratulálok. A lényeget fogta meg. -_-

Kérdező : nézd levegőnek ne szólj hozzá. Ès ne hagyd hogy felidegesítsen!!! Ne sülyedj az ő szintjére. Mindíg legyél higgadt.

2017. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha te is kicsit felnőttesebben állnák a dolgokhoz, nem visítozna, mint az újévi malac, mert észrevenné, hogy még csak egy takony. Ja legközelebb hisztizik mondjuk a szoba miatt, te ne kezdj visszakiabálni, csak mondd meg neki, hogy oké, cseréljük el a szobánkat, de viszont magának kell átpakolni a holmijait és anyádéknak is mondd meg, hogy ne segítsenek neki szortírozni. Ha ilyen nagylánynak hiszi magát, oldja meg egyedül. Hidd el, hogy lemond a szobádról. És legközelebb leáll neked hisztizni és sértegetni, ne mondj semmit, egyszerűen hagyd ott. Ne telefonálgass anyádéknak, mert neki olyan érzést kelt, hogy elérte a célját és kellően meg tudott téged sérteni.

Ha visszaszólsz neki az csak olaj a tűzre. 12 éves kiskamaszokkal nem lehet máshogy.

2017. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, pár dolgot elpötyögtem, de remélem érthető azért. :)
2017. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amit hazudik, azt csinald is meg, ugyis mindegy mert ha megteszed ha nem akkor is azt mondja. Ha van kulcs a szobadhoz akkor hasznald, es ne engedd be a tesodat!
2017. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

7es ha en nem allok vele szoba vagy nem segitek netan neki akkor is vagy visitani kezd mint valami pengosmalac vagy olyan idegesitoen kerdezgeti egymas utan azt amit szeretne h azt nem lehet kibirni

9es nem százainak hanem ezreinek akik kozul a legtobb ilyen arab emberek egyszer ra is irt egy valamit arabul es csak ott rohogott hogy de vicces. Mondtam neki hogy el fogjak vinni a szervkereskedok meg elraboljak de azt valaszolta hogy ja persze. De most mar banom is en az is jobb lenne. Egyebkent en vagyok jobb angol nyelvvizsgam megvan most tanulom a nemetet es svedul is tudok egy kicsit. ehhez kepest o meg angolul se tud, csak alapfokon

12es eleve az a baj hogy ha mondom neki hogy o csak egy kis pisis akkor megint elkezd biraskodni felettem es azt hiszi hogy o az ur a haznal.ha meg valamire lusta (pl hogy osszepakolja a szobajat), akkor meg anyukamnak mondja hogy ha nem segit neki akkor o ossze nem pakol, ennek persze megtorik es akkor megy segiteni kb o rakja ossze az egeszet a testverem meg telefonozik.

Amugy zarhato a szobam ezt sokszor ki is akarom hasznalni de amint meghalja ahogy fordul a kulcs rogton jon hogy o most itt akar lenni (es ugye en nem szolhatok hozza nem kuldhetem ki ha bennt van

2017. máj. 30. 22:33
 16/18 A kérdező kommentje:

ui: igenytelen is amugy allandoan izzadsag szaga van es egyfolytaban az orrat túrja (közhelyeken, iskolaban is)

meg hat valoban bazira el van kenyeztetve anyam mindent megvesz neki amit akar, ellenben velem aki 2 evig gyujtott a telefonjara (iphone 6s) es o meg csak ugy kapott egy iphone 6ot, és még o dicsekszik hogy haha neki van 50000 ftja.(amugy multkor amikor ezt mondta pofan csaptam) Meg ez most eleg furan fog hangzani de ha eppen visit akkor anyam mindig ilyen alternativat keres ugyertem nem azt csinalja mint a valamirevalo apam hogy berakja a furdokadba es akkor hideg viz a fejere) hanem bemegy hozza elkezd ilyen kedvesen beszelni, es igerget neki olyanokat hogy jo akkor kapsz ilyet meg olyat meg ha abbahagyod a sirast akkor adok 5000 ftot. Es az evek soran igy megtanulta hogy a bogessel mindent megkap. (eloszor a nyaloka aztan cipok majd ruhak most meg mar 5-10000 ftok)

2017. máj. 30. 22:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Zárd be az ajtót és ne engedd be, hadd dörömböljön meg visítozzon, kit érdekel. Anyádat se engedd be, ha téged akar lecseszni.
2017. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De minek mondod neki, hogy egy kis pisis? Mit nem értesz azon, hogy levegőnek kell nézni? Ha reagálsz, annak örül, mindegy konkrétan mit reagálsz. Akármit mondasz neki, azzal nem bántod meg, elsősorban csak örömet szerzel neki azzal, hogy bosszant téged, meg foglalkozol vele. Le kell szarni, mindegy mit mond. Egy idő után, ha nincs reakció, akkor rá fog unni. A legrosszabb az, mikor nem foglalkoznak veled. Annál szarabb nincs. Ha le is hülyéznek még az is jobb, mert legalább észrevettek. Nézd levegőnek.
2017. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!