Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám miért nem enged haza a...

Bátyám miért nem enged haza a lányomhoz?

Figyelt kérdés
Mivel màr a lakàs az ő tulajdona csak bàtyàm is ott él, csak voltak vitàk.
2017. jún. 12. 06:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevéske infó ahhoz, hogy bármit is rdemben mondani lehessen. Hogy nem enged haza? Látogatóba? menjen akkor a lányod hozzád. A problémákat meg meg kell beszélni, mi itt azt sem tudjuk miről van szó és ennyivel magad sem árultad el. Vagy odaköltözni nem enged, mert az szíve joga, ha övé az ingatlan. Nem igazán értem a problémát ennyi kifejtéssel...
2017. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Vagy félreértettem ésa lányodé a lakás? Akkor nem tök mindegy a bátyád mit akar? Ne légy töketlen. Ezt a lányodnak kell lesakkoznia vele, tulajdonosként ő eldöntheti kit enged birtokon belül, álljon ki melletted és közölje a nagybácsival, hogy nem az ő szava a döntő. Vagy a lányod sem akarja, hogy menjél? Akkor nem kell menni, egyéb eetben meg tojni kell a bátyádra. Nem is értem. Az oviban vagytok még? Oda mész ahova akarasz, már ha a tulajdonos is kiváncsi rád...
2017. jún. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen mert nem fér ki a kérdés mezöbe.igen mert bajban voltam és vettem el tőle pénz és nem enged haza ott laktam én is enyém volt a lakàs csak férjhez mentem és el költöztem mert férjemmel is összevesztek,de ha a bàtyàm otthon van nem mehetek fel pedig a mai napig oda vagyok bejelentve anyàm a haszonélvezö viszont...
2017. jún. 12. 06:35
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg fogalmazni és utána irj ki kérdést.
2017. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez esetben pofon egyszerű a dolgod. Ugyanis a haszonélvezeti jog erősebb a tulajdonjognál is. A haszonélvező dönzhet arrl, hogy ki tartózkodhat az ingatlanban, akár a tulajdonost sem köteles beengedni, ha úgy tartja kedve. Így ha édesanyád szerint odamehetsz, akkor a bátyádnak ebbe beleszólása nincsen. Arra nem igazán tudok mit mondani, hogy megloptad a saját bátyádat, mert nem lehet rá mit, nem csodálom, hogy nem akar egy fedél alatt élni veled. beszéljétek meg és add neki vissza kamatostul, tán megenyhül, bár ez nagyon durva tett. Sosem lehetsz akkora bajban, hogy meglopd egy rokonod (vagy bárki mást), kérni kell, ha nem adnak megoldani másképp. rengetegen kerültek már bajban az életük során, ha mindenki elvenné az, ami akkor kell neki, csúnya világ lenne. Mondom, anyukádé a végső szó, bízom benne nem azért mennél oda, mert nincs se munkád, se jövedelmed és gondoskodnál magadról, beszállnál a költségekbe és törlesztenél a bátyádnak is.
2017. jún. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ej de szépen fogalmaztál "vettem el tőle pénzt", magyarul megloptad a bátyádat.

Ezek után van még kérdésed, miért nem akar beengedni?

Ebben egyébként egyedül anyukátok dönthet, mivel neki HASZONÉLVEZETI JOGA van, tehát ő döntheti el, ki lakhat ott (függetlenül attól, hogy ki a tulajdonos) és abban is ő dönt, ki tartózkodhat a lakásban és ki nem.

2017. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Vettem el tőle pénzt"-MEGLOPTAD.


Te meg csodálkozol????

2017. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Bajban vagyok amúgy is a lakàsban 2 hónapja se àram és fél éve gàz nincs fürdeni nehezen tudok esetleg gyertyával vilàgitunk van hogy ennem nincs mit munkàt nem talàlok.
2017. jún. 12. 09:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem. A lányod mennyi idős, a bátyád neveli? Te hol voltál eddig?
2017. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

#8

Akkor te vagy az egyetlen, aki nem talál munkát, mert aki akar, az tud dolgozni!

Igaz, nem vezérigazgató leszel valahol, de takarítani, árut feltölteni, kapálni, mosogatni te is tudnál.

Ráadásul ez nem is új keletű nálad, mert már amikor a bátyádat megloptad sem volt pénzed, mert nem dolgoztál.

Ne is törődj vele, lényeg, hogy internet van (...a gyertya mellett)és arra alkalmas készülék is.

2017. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!