Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám miért nem enged haza a...

Bátyám miért nem enged haza a lányomhoz?

Figyelt kérdés
Mivel màr a lakàs az ő tulajdona csak bàtyàm is ott él, csak voltak vitàk.
2017. jún. 12. 06:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Lànyom 16 lesz most lesz ballagàsa én otthon laktam 4 évvel ezelött enyém volt a lakàs anyàm van otthon a lànyommal, de bàtyàm is odaköltözött pedig van lakàsa és kiadta.Férjem tetön dolgozik hàzakat javitanak ismerösnél lakunk .krónikus beteg vagyok gyógyszert szedek.
2017. jún. 12. 09:15
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 16 éves lányod kíváncsi lenne rád, megtudna látogatni, de vajon miért nem akarja tartani veled a kapcsolatot?
2017. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád odaengedne? Mertha nem, nem tehetsz semmit sem. Amúgy hogy gondoltad? Becuccolsz és tartsanak el, mert te krónikus beteg vagy állítólag? A lopásra az sem mentség, sem arra, hogy ezek szerint a gyerekedet sem nevelted. Élősködni akarsz a nyakukon, mert ott legalább van víz, áram, amit használnál, esetleg a kajádat is oldják meg? Tudom milYen egy krónikus betegség, a kisebbik fiam tartósan beteg/fogyatékkal él. Ha tényleg "krónikus" a betegséged és életmentő gyógyszerid vannak, akkor azokat támogatja erősen a tb és nyilván közgyógy igazolványod is van. Továbbá ha tényleg beteg vagy, akkor vagy fogyatékossági támogatást ad az állam, vagy leszázalékoltak. Ha egyik sem, akkor nem olyan nagy a galiba, hogy ne mehetnél el valami kímélő munkára, de ha mégis, akkor a minimális támogatásaid (tudom, éhenhalni elég, bár én természetesen dolgozom és a gyerek után kapom őket, nem saját jogon) és a férjed keresete elég arra, hogy szerényen megéljetek. Nyilván nem várhatod el, hogy tárt karokkal fogadjanak ott, ahonnan loptál, azok az emberek, akik eddig is gondját viselték a lányodnak helyetted, mert ezek szerint fontosabb volt az urad már akkor is, mint a gyereked, de most, hogy gond van, kúsznál vissza megint a küszöb alatt élősködni. Semmi sem ment fel ezek alól, egy betegség sem. Nem tudom anyukád hogy áll hozzád, övé a végső szó. Ha ő nem enged be (amit meg is értek mindezek ismeretében abszolút),akkor nem tudsz mit tenni, menjél az önkormányzathoz és kérj ott segítséget, ne azokat az embereket szekírozd akik már eddig is ellátták az anyai kötelességeidet helyetted. Gondolom a lakás sem véletlenül került le a nevedről és nem a 2 szép szemükért hagytad rá senkire sem, ha egyszer annyira meg voltál szorulva, hogy az édes testvéredet meglopd.
2017. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A kés is ott van a konyhában ..tudom
2017. jún. 12. 09:28
 15/31 A kérdező kommentje:

Anyám gondozza a lànyom, de bátyám is odakóltözött. Lànyom most fog ballagni.

Ismerösnél lakom viszont krónikus beteg vagyok gyógyszereket kell szednem.Lakàsban se villany,se gàz.penészesek a falak...

2017. jún. 12. 09:37
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
És arról ki tehet? Az ismerősödék se dolgoznak, ott laktok minimum 4-en felnőttek (mert többesszámban beszélsz róluk, hogy "ismerősödék") és ennyi ember nem bír annyit összemelózni, hogy villany legyen? Szép kompánia lehet. Továbra sem értem ezt miért anyukádéknak kellene orvosolni, nyilván saját hibádból van ez a helyzet, ahogy arra sem válaszoltál mi az a speciális krónikus betegség, amire gyógyszer kell és dolgozni mellette nem lehet, de azért annyira mégsem vészes, gogy az állambűcsi is elismerje súlyosnak és támogasson az ilyenkor igénybevehető minimális juttatásokkal. A lányod után fizetsz havonta? Vagy eddig is saját költségükön tartották (nyilván nem a családi pótlékból, ami 1 gyerek után tizenezer) és most már rajtad is segítsenek? minél többet írsz, annál jobban azt gondolom megérdemled a sorsod és ezt két gyerekes, egyedülálló anyaként írom. Jó volna ha troll lennél, de közben tudom, hogy vannak náladnál sokkal aljasabb emberek, akiknek senki és semmi se szent. Tehát a kérdések adottak: mivel támogattad eddig a lányod nevelését, mi a krónikus betegséged és miért vagytok egy víz nélküli lakásban ennyien felnőttek nyomorogva? Senki se dolgozik, vagy kell a búfelejtőre meg a dohányra az a minimális guba ami befolyik?
2017. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 acelsziv ***** válasza:
90%

Ja. Nincs villany, nincs kaja de INTERNET VAN!!

Szórakozz anyáddal, hülyegyerek. Neki pofázz kamukérdéseket.

2017. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyád és lányod is megbeszélte bátyáddal, hogy most neki lesz leosztva a csúnya, gonosz szerep, nem akartak neked még több fájdalmat okozni azzal, hogy elmondják, hogy ők sem akarják, hogy odaköltözz.


Nálunk pl. mikor apámtól már sokadszorra kért úgy kölcsön a húga, hogy soha semmit nem adott vissza, akkor apám anyámmal megbeszélte, hogy ezentúl azt fogja mondani húgának, hogy felesége nem engedi, hogy több kölcsönt adjon, anyám meg mondta, hogy neki abszolút nem gond az, ha apám húga emiatt neheztelni fog rá.

2017. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
tegyük fel, ha pl el szeretnék vàlni hova mehetnék??
2017. jún. 12. 09:53
 20/31 A kérdező kommentje:
Étteremböl tudok irni tölteni, ha adott a lehetöség
2017. jún. 12. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!