Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha egy olyan nő...

Mit tennétek ha egy olyan nő nyomulna a testvéretekre aki korábban kihasználta őt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 14:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
A tesód a szamár? Lol jó hogy nem az én testvérem vagy.
2017. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Utolsó nem teljesen mivel velem is kezdett màr taplón viselkedni csak nem volt rà annyi alkalma hogy megalázzon!
2017. jún. 25. 16:24
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát akàrhogy is nézzük az sem lenne jobb ha aszisztàlnék hogy jajj de rendes vagy a tesomhoz összehozlak titeket nem baj hogy van nàlad is rendesebb csaj aki nem csak akkor keresi a màsikat és nem csak akkor akaszkodik a màsikra ha szarban van!Ez itt a gond ha nem ilyen lenne bànom is én ha összejönnének ujra nem zavarna!:D
2017. jún. 25. 16:27
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Az az igazság hogy tök mindegy zavar-e téged. Csak a tesód változtathat, csak ő dönthet.
2017. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Sajnos igen sok hasonlóan sunyi nő van, aki kidobja a pasasát, de továbbra is mindenhol -évekig- nyomon követi az exét. Azután próbál keresztbe tenni neki, avagy visszahódítani, és ismételten kirúgni.

Ez is ilyen nő lehet.

2017. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

Amit én tennék: elmondanám tesómnak a véleményem. És megkérdezném hogy ő mit gondol a nőről, és mit tervez, és hogy őt zavarja-e.

De abban igazuk van az előttem levőeknek, hogy tesód valőszínűleg meg fogja oldani ezt a problémát!

2017. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a válaszokat és ment a zöld kéz!
2017. jún. 25. 22:55
 18/20 Szeder Katalin ***** válasza:
Szívem, jó testvér vagy, de mégis a saját dolgaidra figyelj! A felnőtt testvéredre meg hagyd rá a saját ügyeit. Sportolj, sétálj, ismerkedj, ha akad számodra izgalmas téma, tanulj!
2017. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Felesleges mások problémájával bajlódni.
2017. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakit kihasználni? Aki kihasználnak, az legtöbbször tisztában van vele, hogy őt éppen most kihasználják, csak nem akarja beismerni még önmagának sem.
2017. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!