Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyenek velem? Hogyan...

Miért ilyenek velem? Hogyan állíthatom le a húgomat a legkönnyebben?

Figyelt kérdés

Húgom 12 éves,5.osztályt fogja kezdeni szeptemberben.

Kényes,érzékeny és rosszindulatú (szerintem).

Mindjárt leírom,hogy miért gondolom ezt!


Kiskorában rámkent mindent,emiatt sokszor leszidtak és meg is vertek.Simán elkiálltotta magát,hogy én bántottam,pedig nem.Egyszer megsimogattam és elkezdett visítani,hogy én megütöttem meg hogy bántani akarom.Természetesen nem volt igaz,de én magyarázkodhattam órákig úgysem hittek nekem.Szóval jöttek szüleim,ordítoztak velem meg felpofoztak.Onnantól kezdve nem nagyon mertem hozzáérni.

Sokat játszottunk mindig,de túl dúrva volt és verekedni akart,perszei mindig sírás lett belőle és engem újra leszidtak.Ha nem verekedtünk,akkor mást játszottunk,de abból is sírás lett,ha nem ő nyert.

Miután iskolába került egyre pimaszabb és bunkó lett.Persze én sem voltam/vagyok a legjobb,mert könnyen hergelhető lettem egy idő után.

Bunkó volt velem és én nem szólhattak,mert azonnal leszidtak.Ez a mai napig így van...

Pl.voltunk egy étteremen és megkóstolta a húsomat.Azt mondta,hogy rágód meg fújjogni kezdett.Én annyit mondtam,hogy szerintem nem az,erre ő:

-HOZZÁD KI SZÓLT ???

Erre mondtam neki,hogy ha így viselkedik,akkor tőlem ne várjon el semmit...erre anya engem kezdett szidni,hogy én hogy beszélek,meg fejezzem be azonnal...

Az senkit sem érdekel,hogy nyomoréknak hív a kis taknyos,még vissza sem szólhatok !!!

Jó tanuló vagyok,mindenben segítek,nem pofázok vissza és erre ez a hála :D

Komolyan mondom,én ezen már max.röhögni tudok :D

A mai napig a földbe döngöl otthon mindenki,de senki sem veszi észre magát.Legalább már nem vernek...

Zárkózott lettem és nem nagyon beszélgetek velük,otthonról sem járok el inkább otthon ülök.1 barátomhoz mehetnék,de hozzá nem engednek,mert nekik nem szimpatikus(pedig sosem beszéltek vele).


Nem értem,hogy miér ilyenek.Tervezett gyerek voltam és nem fogadtak örökbe.Szerintetek miért ilyenek velem ?

Húgomat hogyan állíthatnám le ?

Hogyan tudnám elfelejteni a régi rossz dolgokat ?


16l



2017. júl. 29. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

ne te verd, kérd meg pár haverodat


meghívod őket egy piára, hogy pofozzák fel párszor


és akkor nem téged csesznek le

2017. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Főleg ha arról lenne szó, hogy a 16 évest a tanárai verik azért, hogy tiszteletet tanuljon, hogy megtanulja, hol a helye, már régesrég a gyámügyért meg rendőrért kiáltottak volna azok, akik itt sorban mind a verést ajánlgatják...


Ebből is csak az látszik, hogy kamaszok vagytok. Ha eléggé felnőttek lennétek, eszetekbe se jutna megverni senkit, nehogy a kisebbet. Szánalom.

2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul egy kislányról van szó...
2017. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Kislány, de gonosz. A hajánál fogva vinném a szüleim elé és megmondanám, ha nem nevelik meg, akkor én elköltözök.
2021. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!