Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 18 éves lány egy szál bugyiban alszik a 10 éves húgával egy ágyban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 22:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ha mindketten komfortosan érzik így magukat. Egyébként is az emberi test, a meztelenség teljesen természetes dolog. Tudom, elcsépelt dolog. De a családod előtt mért kéne takargatnod magad?
2017. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Melyik a baj?Az, hogy bugyiban alszik a húgával? Az, hogy a húgával alszik? Az, hogy a nővér 18 éves, a húg meg csak 10 éves? Az, hogy nem vett fel a nővér pólót, vagy melltartót? Az, hogy mindkettőjüknek van külön szobája, saját ágyakkal,és ennek ellenére csak 1db ágyat használtak? Az, hogy a 18 éves lánynak melege volt, és egy szál bugyira vetkőzött, miközben kishúgával aludt?Vagy az, hogy a húg nem egy szál bugyiban aludt?
2017. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Még ha fiútesót kérdeztél volna, megérteném, hogy esetleg zavaró bárkinek is, mert az nem derül ki, te ki vagy a kérdésben, de egy 10 éves lánytesóval mi a gond ebből a szempontból? Sok 10 éves lánynak is kezd nőni a melle. Nem hiszem, hogy a nővérét bámulja. Amúgy meg lehet pusztulni a párás hőségtől, még a szél se mozdul. Mondjuk ha egyszemélyes az ágy, lehet megkérném a húgomat, menjen a helyére aludni, mert még az is melegít: ketten egy ágyban. :)
2017. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

11-es vagyok, a nem helyett természetesen igent akartam írni. Hogy igen, normális.

Csak az egyik hozzászólást épp olvastam, és reflexből neki akartam válaszolni. :D

2017. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik normális, akkor normális. :)
2017. aug. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Sok 11 évesnek fejlettebb a melle, mint az enyám 28 éves lé r emre... ennyit erröl.


Semmi baja nem lesz, testvérek, a kislány lassn menstruál, aztán az ö mellei is megnőnek.


Én max egy sporttopot felkapnék, mert a párom kivételével nem szeretem ha a mellemet nézik de ennyi.

2017. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
0%
szerencsés egy hugod van.
2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17-es, te is aludhatsz együtt a fiútesóddal ha van, vagy az apukáddal.


Nem itt kell megmutatnod, hogy nem jutsz nőhöz.

2017. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az oke, hogy 10 evesen lassan negindulnak nala is a dolgok, DE attol meg zavarhatja! Nekem is bamulnom kellett lany letemre a noverem meztelen tedtet, sot, anysnket is, de engem pld igen is zavart! Es tuti, hogy nem en vagyok az egyeduli, akit ez zavar. De nem itt a gyk-n kene ezt kerdezgetni nevtelenekrol, hanem magatol a hugicatol! Mert hiaba mondja itt 2 oldalnyi nevtelen, hogy nekik ez tok okes, lehet, hogy a kislanynak nem... Kerdezo, beszelj, bedzeljetek vele!
2017. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
19-es, ha zavarná a kislányt, hogy a nővére egy szál bugyiban alszik, biztos nem menne át hozzá aludni. Mint olvashattad, van saját szobája is.
2017. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!