Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 18 éves lány egy szál bugyiban alszik a 10 éves húgával egy ágyban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
19-es van annak a húgijának szája, ha nem tetszik neki, akkor mondja, hogy zavarja. 10 évesen táncsak nem ennyire életképtelen. Ne magadból indulj ki.
2017. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
19%
Szerintem nem. Hálóing, külön ágy, lehetőleg külön szoba a normális.
2017. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha elolvastad volna a kérdező hozzászólásait, akkor nem írtál volna ilyen hülyeségeket, hiszen mindegyik megvan a családban.

Az, hogy hugica átmegy néha aludni a nővéréhez, az nem bűn. Mint ahogyan az sem, hogy ettől még úgy aludjanak mindketten, ahogyan nekik kényelmes.

2017. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 janek97 válasza:
48%
sztem teljesen normális, csak akkor lenne érdekes a dolog ha a hugi öcskös lenne de sztem ez így korrekt nincs benne semmi furcsa
2017. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Are You Scorpio ***** válasza:
0%
es bugyi minek? ^^
2017. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!