Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális ha egy 17 éves fiú...

Normális ha egy 17 éves fiú és egy 19 éves lány testvérpár együtt alszik?

Figyelt kérdés
A srácnak van barátnője, a csajnak nincs és állandóan a szerelmi életéről panaszkodik, beszéd közben pedig sokszor megérinti magát ott ruhán keresztül.
2017. aug. 5. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És te melyik vagy?

Mi az hogy ott megérinti magát? Hol?

2017. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat:)

#11 háát egyik testvér se;D hát a nemi szervénél ruhán keresztül elég gyakran:S és ezért is zavar, mert ha egy normális tesó lenne akkor oké (nem is izgatna ha a 10 évessel aludna együtt)

2017. aug. 5. 22:19
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom te a barátnő vagy. Most komolyan féltékeny vagy a párod nővérére? 😁
2017. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az alvással nincs probléma. Én is aludtam már egy ágyban a 24 éves ikertesómmal. És tudod mit? Tök jó vele aludni mert nem horkol, csak szuszog, csendben van. :D Persze csak akkor mikor nála voltam, egyébként nem lakunk együtt életvitelszerűen. Ja, és nem fogdosta magát előttem, max átöltözik, de el szoktam fordulni.
2017. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!