Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mivel téríthetném észhez a 17...

Mivel téríthetném észhez a 17 éves bátyámat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú, alapjában véve jó gyerek, színjeles tanuló, de az utóbbi 1 évben elég sokat füvezik. Van hogy éjjel teljesen beállva jön haza, iskolaidőben az iskolába is gyakran be van tépve, most hogy szünet van itthon is be szok tépni.

Szüleinket nem "nagyon zavarja", mivel jó tanuló, sosincs rá panasz, itthon is megcsinálja a házimunkát...

Mivel lehetne észheztéríteni hogy ne füvezzen ennyit?



2017. aug. 7. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Az egyik legokosabb ismerősöm mindig beállva tanul, és nagyon megy neki, az egyik legjobb volt technikusin, és most egyetemen tanul mérnöknek.

Másik haverom szintén sokat szív, mérnökinfón van, tud ő is.

Nem értem mi a baj, értem, hogy ha évtizedeken megy a propaganda és démonizálják a füvet akkor a sok birka el is hiszi, hogy ez itt hű de káros, de hidd el nem az.

Max a függőségéből lehet baja, de ha tudja mi a mérték akkor rendbe lesz.

Kérdező, te ismered a báttyád: Tud uralkodni magán? Tud mértéket tartani?

2017. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Idővel talán átgondolja, kinövi.

Egyébként pedig nem feltétlen kell, hogy valami komolyabb gondja legyen bármivel, vagy magával. Elég, ha egyszerűen üres az élete. Régen én is ilyen helyzetben voltam, mint ő.

Barátaim voltak, szórakoztunk, suliba jártunk, de semmi több. Így hát ivás és szívás töltötte ki a semmittevős óráimat. Ha nincs valami produktív hobbija, akkor azt kéne találni neki, vagy esetleg egy barátnőt.


És nem tudom mennyire vagy tájékozott a témában, de elég elterjedt itt Magyarországon a "bio fű", ami egy elég káros fű utánzat. Jó lenne valahogy megtudni, hogy azt szívja-e vagy rendes füvet. Ha biozik, akkor jó lenne átszoktatni a rendesre, vagy teljesen leállítani.

2017. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
51%

Ezer1 éves, de mutasd meg ezt neki:

-A segglyukad, börtön előtt: °

-A segglyukad, börtön után: O

2017. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!