Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a nővérem élettárs...

Mit kezdjek a nővérem élettársával?

Figyelt kérdés
Az előzmény röviden annyi hogy 19 volt a nővérem amikor összejöttek, akkor még anyuval laktunk és csak úgy kérdezés nélkül odaköltözött hozzánk. Anyu egy ideig birta aztán amikor kiderült hogy a nővérem ellógja a főiskolát miatta akkor kirakta a palit a nővérem meg vele ment. Azóta a pasi nagyanyjával laknak. Csak a nővérem dolgozik. Ok persze az ő életük, ugy élik ahogy akarják. De amikor összevesznek a nővérem és a pasija akkor a pasi elkezd engem hivogatni, szidja a nővéremet, miután letiltottam a számát utána a barátaimnak irogál facebookon olyanokat hogy a mi családunkban minden nő r*b*nc meg hülye falusiak vagyunk(egyikünk sem él már falun). 2 napja mg a barátomat cigányozta le mert szerinte túl barna bőrű. Mikor elmentünk a nagyinkhoz a nővéremmel meg anyummal akkor meglopta anyumat pénzzel mert a pasi ilyenenket irt neki hogy hozzál pénzt cigire te ge**i. Mikor rákérdeztem a nővéremnél hogy mi ez, igy a kutyával nem beszélünk, akkor elmondta hogy 'ő ez megérdemli mert egyszer megcsalta'. Egyszerűen nem értem miért tűri ezt a nővérem. Lenne hova jönnie, nálunk is elférne nem kellene anyunkkal élnie, sokan segitenének neki.

#nővér #testvér #érzelmi zsarolás?
2017. aug. 15. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Fő kérdésedre válaszolva, aztán csendben maradok, mert az összes 71-es én vagyok.

Ne kezdj vele semmit! Magasról tegyél rá! Hagyd figyelmen kívül, mit kavar. Egészen addig, amíg nem durvul be mégjobban. Eddig csak r.ibanc vagy, a párod meg c.igány. Ne foglalkozz vele! A testvéreden legyen a hangsúly segítségnyújtásban! Sok sikert hozzá, reméljük, észhez tér.

2017. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Nővéred egy ostoba tyúk lényegében, aki egy dolgozó rabszolga.

Lehetne annyi önbecsülése-méltósága, hogy ilyen sz@rban nem él egy percig sem, de szerintem arcába is mondhatod vagy inkább mutasd meg ezen bejegyzéseket, hatásosabb lesz.


Nem is értem, azt sem, hogy a pitába lehet valaki bármilyen ismeretségben az említett kreténnel.A minimum, hogy első sértésnél minden ismeretségi körből ki lesz irtva és lábát sem teheti közelbe le többé...


Ha az én tesóm lenne, kirángatnám e környezetből szóval és tettel is akár, a kis getit meg kukába gyömöszölném, ha kalimpálna...

Nem értem az ilyen szituban magukat sanyargatókat...

2017. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
A nővéred egy buta pitsa. Aki magán nem akar segíteni azon te sem tudsz.
2017. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"A nővéred egy buta pitsa." Nem, nem az. nagyon sok bántalmazott van akinek apránként zűzzák össze az önbizalmát.,elszigetelik érzelmileg a barátoktól, családtó. Ettől még nem "buta pitsa" csak egy áldozat akit módszeresen tönkretettek.
2017. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
Aha. Szóval akinek az EGÉSZ CSALÁDJA mondja az ELSŐ PERCTŐL hogy gáz a pali-ennek ellenére vele marad-akkor az nem egy idióta pitsa hanem egy szegény áldozat...Értem.
2017. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem annyit mondott hogy csak találkoztak. Ennyiből nem lesz vki r**anc, főleg nem az egész családja, többek között anyum aki több mint 1 éven át eltartotta, fözőtt, mosott rá ha nem is minden nap. Nem tudom nálatok hogy megy ez de nálunk nem szokás így sértegetni senkit, főleg nem azt akit elvileg annyira szeretek.

71% osnak külön köszi a válaszokat, megpróbálok vele megintt beszélni. Az a baj hogy legtöbbször hárít; ő most erről nem akar beszélni, most mást akar velem megbeszélni stb. Minden ilyen témával ezt csinálja ami kényelmetlen neki. Pl a tanulással is.

2017. aug. 15. 21:51
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem az első perctől elleneztük, talán csak apu de ő meg olyan amilyen. Próbáltuk megismerni, szinte nálunk lakott. Aztán jöttek ilyen dolgok hogy elkezdtek bent a lakásban cigizni, a nővérem ellógni az óráit a főiskolán a pasi meg se nem tanult, se nem dolgozott. Nincs meg az érettségije sem. Én azért kezdtem el megutálni mert veszekedtek és a nővérem meg sírt utána.
2017. aug. 15. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!