Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszindulatúság ha lényegében...

Rosszindulatúság ha lényegében kibeszéljük a sógoromat a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Mindig is jó kapcsolatom volt a nővéremmel, aki 6 éve van együtt a nővéremmel, és két gyerekük is van.

A nővérem mindig is nagyon szép lány/nő volt, igazi természetes szépség, mindenféle elfogultság nélkül tudom ezt mondani.A két gyerek után is 18-20 évesnek nézik (26 éves egyébként), és nem hiszik el,hogy gyerekei vannak.

A sógorom mint férfi nem néz ki rosszul, sok nőnek tetszik, kinek a pénze,kinek a külseje vagy a belső miatt, kinek ezen három egyvelege miatt.

Egy szóval ők az a páros, akik jól néznek ki, mindketten okosak, és mindenük megvan.

A nővéremet is sok férfi megkörnyékezi, de ő mindig lepattint mindenkit, még egy flörtöt sem enged, sőt...

Eközben a sógorom folyamatosan flörtöl, bájosan beszélget mindenféle nővel, akár a nővérem előtt is.

Volt olyan többször is,hogy a kocsikulcsot pörgette az ujján, aztán vett egy másik kocsit, annak már csak egy ilyen kis "doboz" a kulcsa, így azt nem tudja pörgetni, azt már kiteszi jól látható helyre, asztalra, pultra, ahol vannak.

(más esetben -ha nincs nő-, akkor mindig a zsebében lapul a kulcs)

Természetesen a prémium márka emblémája ott van a kulcson, azt kell látni.

Vagy volt, hogy nagyobb összegben vett ki készpénzt, és az unokaöcsém kért tőle aprót, mert valami hülyeséget akart venni automatából, a sógorom meg a papírpénzek között turkált, végigpörgette a nagy pénzeket, állítólag 500-ast keresve (mikor eleve apróra volt szükség), de azt sajnos nem talált, de volt helyette egy marék apró, csak ha azzal kezdi, akkor nem tudja mutogatni a pénzét.

Vagy olyan is volt,hogy valami "üzlettársa" jött, egy csinos,dekoratív fiatal hölgy, vagy 20 percig beszélgettek a házuk előtt, aztán beinvitálta a nőt, aki a nővéremre azt hitte,hogy a sógorom testvére, és kicsit meg is volt lepődve, mintha azt gondolta volna, hogy "b+ ennek felesége van?!"


Ezen kívül még sok ilyen van, ez a kulcs, meg pénz mutogatás amolyan szokása, de csakis akkor ha van kinek mutogatni.

Kisebb-nagyobb "húzásai" is vannak még, de sok lenne mindent felsorolni.


Erről kérdeztem a nővérem, és bár egy határozott nőként tudnám bemutatni, de amikor erről van szó, akkor teljesen bizonytalanul állítja,hogy ez mind csak a véletlen műve, meg úgy "tagadja" az egészet.

A nővérem ugyan jobban ismeri a sógoromat, de azért én is tudom,hogy milyen, van,hogy 1 hétig külföldön van, itthon meg azt mondogatja,hogy ő nem bír ki 1 napot se szex nélkül, de ha külföldön van akkor csak az örökké hűséges "Marcsival" csalja meg a nővérem, de az nem számít (Marcsiként a kezét kell érteni)


Nekem ez az egész nem tetszik, nem akarok naiv lenni, biztos vagyok benne,hogy csalja a nővéremet, de erről nem vitatkozok, nincs hozzá közöm.

Viszont nekem fáj,hogy látom,hogy a nővérem mennyire hűséges, szereti a sógoromat, nem csalja meg, pedig megtehetné, lenne jobb férfi mint a sógorom, de ő akkor sem, és bosszant ez az igazságtalanság.


A sógorom viszont folyamatosan próbál engem fúrni, mert,hogy én ellen uszítom a nővéremet, és hogy nem érti nekem ez miért érdekem.De nem érdekem, alapvetően nincs bajom a sógorommal, csak ez egy olyan dolog,hogy mit mondhatnék?Mondjam azt a nővéremnek amit hallani akar, de hazugság?

Bevallom, volt már,hogy rosszul éreztem magam utólag, mert túl hevesen nyilatkoztam a sógoromról a nővérem előtt, tényleg nem akarom őt bántani, de mit mondhatnék, ha a nővérem kérdezi a véleményemet, vagy tanácsot kér?


2017. aug. 17. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A rosszindulatúság az, hogy kevered a kulát képzelt dolgok alapján. Komolyan az lenne a normális szerinted, ha a nővéred kúrna minden jöttmenttel, mert szerinted csalja a férje? Jó lenne, ha visszavennél ebből, mert csúnya vége lesz.
2017. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem az lenne a normális ha a nővérem kúrna fűvel-fával.A normális az lenne ha a sógorom (feltételezve) nem tenné.

Az,hogy flörtölget nőkkel a felesége előtt is, az nem egyenlő egy unokaöccsel való beszélgetéssel.

Az pedig feltűnik,hogy amikor nincs a közelben potenciális,fiatal,csinos nő, hanem mondjuk csak haverok, meg hímnemű üzlettársak akkor a kocsikulcs elő sem kerül, de még a pénztárca sem.

A sógoromat egyáltalán nem utálom, de ezt le is írtam.

Nem feltételezném, és sokáig nem is feltételeztem,hogy esetleg félrelép, de ahogy egyre inkább megismertem rájöttem.Ezeket a magamutogatós dolgait sem egyik percről a másikra vettem észre, és nem is azért mondom mert láttam,hogy 2x csinálta...mindig eljátssza, visszaemlékezve is eszembe jut,hogy csinált ilyet, pedig akkor még nem "figyeltem".

2017. aug. 18. 16:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez akkor se bizonyíték a megcsalásra,ne hergeld a nővéredet a semmiért,mert baj lesz belőle.
2017. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te egy jó testvér vagy,aki szereti a nõvérét.Nem vagy kárörvendõ, mint ahogyan sok testvér lány teszi.Nekem a lánytesóm örült, végtelenül elégedett volt, ha azt látta, hogy a sógora olyan,mint a te sógorod.Nagyon nehéz egy ilyen férfi mellett élni,tapasztalatból irom.En sem váltam el, ugyanazt tettem,mint a nõvéred,persze a gyeremekeink miatt.A mai napig nem tudom,hogy megcsalt vagy nem a házasságunk alatt.
2017. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nos, akkor elmondom a saját véleményem. Az teljesen jó,hogy jó kapcsolatban vagy a nővéreddel! Maradjon is így! DE! Úgy gondolom,hogy itt egy valaki nem tudja a határait és az Te vagy. Én pont ilyen helyzetben élek és most vettem el feleségül a Sógorom nővérét. Voltak köztünk is 2-3 beszólás pl. mikor én akartam,hogy vegyen fel egy szexi cipőt és akkor asszony nyávogott,hogy így meg úgy és közbe szólt a tesója, minek erőltetem akkor finoman beolvastam neki mert nem akarok családi konfliktust amúgy,hogy keresssen inkább magának egy nőt így 35 évesen és azzal foglalkozzon ne velem meg a feleségemmel meg a MI kapcsolatunkal! Szóval amit én látok,hogy neked ennyire nem kéne velük foglalkoznod mert nem egy bíró vagy hanem a testvére. Ezzel,hogy belemászol az Ő életükbe ezzel saját magad ellen fordítod a sógorod és szerencsétlenebbik esetben a saját nővéred is! Foglalkozz a saját életeddel, a nővéred is tudja kivel van együtt. Vagy a nővéredbe vagy szerelmes? Nem? Akkor meg tudd hol a határ! Te is a tesója vagy és nem egy bíró! Azt is levettem mintha irígy lennél a sógorra. Pörgeti a kulcsot?Had pörgesse! Te nem ezt tennéd? Mert én igen! Egy férfi büszke arra amit megteremtett magának! És ha pörgeti a ferrair kulcsot mások előtt pörgesse! Attól még az még nem félreba@@@ás.. Neked sem kéne túlzásokba esned! Fogadd meg a tanácsom . Saját életeddel foglalkozz ne máséval! Minden jót!
2019. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!