Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sógornőm csalja a bátyám....

Sógornőm csalja a bátyám. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van a városunkban egy kilátó, ahonnan egyik este a sógornőm láttam lejönni kocsival, közvetlenül utána a sógornőm kollégáját, szintén autóval. Ez a kilátó esténként amúgy is egy ilyen "randi" hely. Mivel bátyám sokszor hajnalig ügyeletes, így ilyenkor sógornőm gyakorlatilag azt csinál ami akar.
2017. aug. 19. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Már válaszoltam, tehát nem OFF:


Milyen cukin le lett pontozva mindenki. Az is, aki azt írja, mondja el, az is, aki azt, hogy ne! Akkor ez most hogy is van? Két ellentábor összecsapása? :)


Részemről téma lezárva!

2017. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Randihely, ami kilátó. Ja szinte minden filmben előfordul.
2017. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg megcsalja? Láttad, ahogy szopja a másikat, vagy dugják?

Mertha nem, akkor nem lehetsz benne biztos, és ha nekiállsz kaarni, legjobb esetben csak kis ideig lesznek rád zabosak.


Én mondjuk hasonlóan jóindulatú, feleslegesen és alaptalanul vádaskodó "barátnőt" már tettem ki az életemből végleg.

2017. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát én a sógornőnek biztos nem említeném, hogy láttam!!! Ezzel csak érezné, hogy lebukásveszélyben van, magyarázkodna és ezután óvatosabb lenne!

Én mindenképp szólnék a bátyámnak, persze nem azzal nyitnék, hogy "megcsal a nejed", hanem elmondanám neki, hogy pontosan mit láttam, ebből majd ő is levonja a következtetéseit és jobban odafigyel.

2017. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ultimátum elé állítanám a sógornőt, hogy vagy ő mondja el, vagy én 2 napon belül, de mindenkinek elegánsabb, ha ő közli a bátyáddal. Neki meg szólnék, minden kotont alaposan ellenőrizzen, hogy a következő 2 napban már ne essen be egy gyerek.
2017. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!