Elmondjam énis?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit testvérem ut@l évek óta.Azóta férjhez is ment tesóm,viszont én beszélgettem vele nemrég,igaz csak neten még...Másnap öis ráirt azota irogat neki...engem bemártott a családnál anyám gyerekem apja elött ordibált velem(nem valami jo a kapcsolatunk a barátommal),hogy minek beszélek vele.én nem mondtam meg öt...egyedül az utcára se mehetek követ vagy jön velem nehogy beszéljek a sráccal..Hozzáteszem szo nem volt rola hogy bárni legyen köztünk.Lehet nekem is be kellene mártani ,mert miatta Ba...tnak hogy elmondta hogy beszéltunk.Mert egy ro...ék...de sztem odavan érte....
2017. márc. 27. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Basszus kérdező, kb. lehetetlen kibogozni, amit írsz! Tehát van egy férfi, akit a testvéred utál (miért? az exe?), de te elkezdtél spanolni vele. Erre a húgod/nővéred is elkezdett neki írogatni (azt, hogy ne dumáljon veled?). Aztán a tesód leordított anyád és a párod előtt, amiért beszélsz azzal a férfival, és ők is elkezdtek ezért cs..sztetni, emellett a testvéred rádállt és lóg a nyakadon, hogy megakadályozza az esetleges kommunikációt a palival. Jól értem?

És akkor a kérdésed, hogy elmondd-e/bemártsd-e a nővéredet... mivel kapcsolatban? Mi a kérdés, mit kéne bemártani? Azt, hogy lóg a nyakadon, vagy mit?

2017. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj. Nem tudom, miről beszélsz, de mondd el. xD
2017. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!