Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva húgomra?

Jogosan vagyok kiakadva húgomra?

Figyelt kérdés

Ma a húgom (25 eves)azt hittem letépi a fejemet mikor közöltem vele ,hogy az egy dolog hogy néha eljárok hozzá segíteni kertet rendbe rakni. De ha van párja akkor ő is segíthetne neki , ne csak arra hasznàlja , hogy elmegy jol megrakja aztàn megy is haza a srácc.

Amióta ezt mondtam a szemébe , még a hàzàba se enged be , néven , hogy én nem tudom mi az igaz szerelem... Megjegyzem 8 éve vagyok hàzas ember.


2017. szept. 2. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Örülj neki! Nem kell többet kertet rendezned. Amúgy fogalmazhattál volna kicsit finomabban.
2017. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Jogosan vagy kiakadva? Lehet. Bunkó módon mondtad meg hogy mi bajod van? Eléggé .... Éppenhogy le nem ku.rváztad. Úgyhogy ő is jogosan van kiakadva.
2017. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem jogosan vagy kiakadva.

Sosem mondanék ilyet a nővéremnek, mert tisztelem őt és tudom, el tudja dönteni, milyen kapcsolatot szeretne. Felnőtt ember, ahogyan te is.

Szerintem ő sem firtatja, hogy esetlegesen szereted-e a férjedet 8 év után.

Hogyha pedig nehezedre esik segíteni neki, akkor mondd azt és ne kezdj ocsmányul személyeskedni és másra mutogatni.

2017. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Hat, figyelj, nem lakik ott a ficko. O nem ferj, vagy a kozos gyerekuk apja, csak egy fiubarat. Meg csak a parja sem, hiszen nem elnek egyutt. Igy nincsenek kotelezettsegei. Meg akkor sem biztos, hogy lennenek, ha a srac a hugod hazaban elne. Attol fugg, hogy allapodnak meg a feladatokban, anyagiakban.

Felesleges volt megbantani a hugod. Lehet, hogy o is azt szeretne, hogy ne csak kurasra hasznalja a krapekja, de ha egyszer nem akar tobbet a pacak, mit tud tenni? Fegyvert nem foghat a fejehez, hogy koltozzon hozza, alapitson vele csaladot.

Neked sem kotelesseged rendbe tenni a kertet. Ha nem tudod jo szivvel megcsinalni, inkabb be csinald.

2017. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy a húgod ronda, és a megpumpálása nem ér meg egy kerti fűnyírást.
2017. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Bármit is gondolsz róla, próbáld meg nem a nyakába zúdítani, lehettél volna picit finomabb is :)
2017. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Tudod hogy van ez..reggel hugom este dugom
2017. szept. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Mégha igazad is van akkor sem ilyen alpári módón kellett volna előadnod..
2017. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg igazad volt. Felnőtt nő a húgod, én már azt sem értem, minek neki kert, ha egyedül nem bírja rendben tartani. És hát igen, én azt gondolom, ebben a korban már nem te kellene hogy odajárj segíteni, hanem a párja. Persze nem úgy, hogy a húgod kéri, hanem magától kéne felajánlja. Végül is nem 16 éves gyerekek már, akik csak "járnak". Ha a húgodnak viszont ennyi megfelel, az legyen az ő gondja.
2017. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Mondhattad volna Neki azt is, hogy költözzön lakásba, ha nem bírják a kertet művelni. Nem mindenkinek szereti a mezőgazdasági munkát. Én 34 éves nő vagyok. A nagyszüleim nagy lelkesedéssel művelték a kertet. Ahogy látom, a mi településünkön az Ők generációjuk nagy része ilyen. Sokszor a szülők beszélik rá a kertes házra a gyereküket, pedig valójában nincs belőle annyi haszon, mint mondják. Sokat kell kapálni, öntözni, talajt javítani. Nem feltétlenül éri meg a fáradságot és a pénzt, de aki szereti csinálni, az nem ezt nézi.
2017. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!