Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiderült, hogy bátyám fia...

Kiderült, hogy bátyám fia mégsem az övé. Ti megszakítanátok a kapcsolatot a kisfiúval (és az anyukájával)?

Figyelt kérdés

Bátyámékkal nagyon szoros volt a kapcsolatunk, sokat összejártunk, kisegítettük egymást ovis-sulis szünetekben, a gyerekek délutáni logisztikájában stb. A gyerekek is nagyon szeretik egymást; az ő fiuk 8 éves, nekünk 9 éves vegyespáros ikreink és egy 6 éves lányunk van. Ők most nem értik, hogy miért nem találkozunk velük már hetek óta. A sógornőmet le tudnám hányni, de a gyerekeket nagyon sajnálom.


Ti mit tennétek?


ui: orvosi vizsgálatkor derült ki hogy nem stimmel a vércsoport, ezért csináltatott vizsgálatot a bátyám.


2017. szept. 9. 18:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
83%

Emiatt a bátyádra ne morogj, a gyerek ártatlan, ő nem tehet róla, hogy más az apja, viszont rosszat teszel azzal, ha eltiltod a saját gyerekeidet tőle :)

A csajt úgy köpheted, ahogy akarod, de a bátyádé a döntés, hogy megy vagy marad.

Erről nem tudsz valamit?

2017. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
Ők elválnak és a kisfiú életéből is kilép teljesen. Szerintem rosszul esne neki, ha mi tartanánk a kapcsolatot. Ezért is vagyok bizonytalan.
2017. szept. 9. 18:41
 3/84 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem attól lesz saját gyerek valakinek a saját gyerek, vagy rokon, mert valakinek a vérszerinti gyerekéről van szó. Ha már ekkora gyerekekről beszélünk, akkor a gyerekek már unokatestvérként tekintenek egymásra, megszerették egymást, gondolom te is a bátyád gyerekét, sőt ő is biztos úgy szereti, mintha a sajátja lenne, így is nevelkedett, úgyhogy én biztos, hogy nem szakítanám meg a gyerekkel a kapcsolatot és a gyerekemet sem tiltanám el a rokongyerektől. Az, hogy a sógornődet ezek után nem szívleled, azt teljesen meg tudom érteni, hogy ott véget ér a jó viszony, de a gyerekeket szerintem nem tiltsd, tartsátok vele a kapcsolatot.
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
89%
Az egy dolog hogy nem ő csinálta a gyereket, de ő nevelte, ő az apja. Megértem hogy becsapottnak érzi magát és össze van zavarodva, de a gyerekkel tartanám a kapcsolatot, pont úgy, mintha elvált szülők gyereke lenne, hiszen annak a kicsinek a bátyád az apja.
2017. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
48%
Nem, semmiképp. Mit tehet erről a gyerek? Meg aztán, ha azóta békében meg voltak egymással, egy 9 évvel ezelőtti félrekufircolás miatt nem borítanám a családot. Ha apukával is volt rendszeresen szex, az anyuka sem tudhatta, hogy mástól fogant meg. Nem kirívó eset, csak pech, hogy kiderült. Nem hiába a mondás: "Szeresd feleséged gyermekeit, hátha a tiéd is köztük van!"
2017. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
83%
Tartanám a gyerekkel a kapcsolatot, valahogy úgy, hogy a sógornővel minél kevesebb kontakt legyen. Pl. elhívnám magunkhoz, stb. A sógornőre nyilván haragudnék, de számomra a megcsalásnál jóval nagyobb csalódást okozna az, ha a testvérem eldobna magától egy gyereket, akit 8 évig sajátjaként nevelt. Hogy nem kötődik hozzá? Hogy lehet, hogy nem szereti feltétel nélkül?
2017. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
87%
Egy 8 éves gyereket eldob akit a sajátjaként szeretett? Az addig rendben hogy a anya egy semmirevaló ordas, de a gyerek tehet bármiről is? Hivd fel a csajt hogy a gyerekeknek hiányzik az uncsitesó szivesen áthoznátok hétvégente, ha neki is megfelel.
2017. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
53%
A tesódnak is érdemes lenne megvárni, amíg lehiggad. Értem én, hogy ez hatalmas seb a férfiúi hiúságán, de azért lényegesebb dolgok is vannak egy kapcsolatban. Rég rossz, ha két embert mindössze az köt össze, hogy kiszárólag egymással kufircolnak. Normális esetben, pláne ha már család van, erősebb a kötődés annál, hogy alkalmi félrelépések miatt borítsanak mindent.
2017. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
68%

A bátyád IS hányadék ember!


Simán leszarja a gyereket, aki semmiről nem tehet! és akit 8 évig sajátjaként nevelt és szeretett?

Undorító!

2017. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
73%

Hát a kisgyereknek nagy trauma lesz, h elvesziti az apját, mert neki az, és hirtelen ti is elfordultok es mindenki fújni fog es köpködni rá. Az nagyon jó lesz. Ha neked köpködhetnéked van , úgyse fog tudni senki megállitani. Csak az életben amit adsz, azt visszakapod , ne felejtsd el.

Ez egy normális genetikai vizsgálat volt ( mert az nagyon drága) vagy csak egy vércsoport vizsgálat es utana " asszem nem az enyém" ?

2017. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!