Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm a testvéreimet. Mit...

Gyűlölöm a testvéreimet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van 2 bátyám és igazából utálom őket folyton kritizálnak a multkor rendeltünk pizzát és én egy szeletet se ettem a testvéreim meg befalták már az egészet és azért mert megettem az utolsó szeletet elmondta az egyik bátyám hogy ezért vagy ilyen dagadt disznó,te dagadt k***a és ha bármikor eszek elmondják nekem hogy én milyen dagat vagyok közben az orvos azt mondta hogy a testsúlyom normális(166cm 15 éves lány 59 kg)és egy nap igazából nem is eszem sokat de miattuk egyszerűen ha meglátom őket hirtelen hányingerem lesz sírhatnékom van és a gyomrom összeszűkül próbálok minnel tobbet a szobamba lenni vagy elmegyek otthonrol de nagyon rosszul erzem magam miatta.régen életvidám voltam de amióta ez megy azóta semmi nem erdekel a barataimat is elhanyagoltam:(és ebben az életben szinte mar csak a zene hallgatas okoz oromot:( es a szuleim is folyton ordibalnak meg engem szidnak mindenert de egyszeruen elvettek az eletkedvem:(mit tudok tenni?vagy ha nem tudok semmit se tenni akkor mi lesz?:(
2017. szept. 19. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem a helyesírás volt a baj, hanem a megfogalmazás. Egy szelet pizzát sem evett, csak az utolsó szeletet. Ez így értelmetlen. De olvasd vissza a saját mondatodat kedves nyelvtannáci, az sem sokkal értelmesebb.
2017. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

"Én nyelvtannáci vagyok, de ha valakit a helyesírása miatt ilyen szinten bántanak, akkor az jó nagy se.ggfej."

Jézusom. Nem a helyesírás a baj - bár az sem 15 éveshez méltó -, hanem az értelmetlen fogalmazása. Ha kisegítő iskolás, akkor nem szóltak. Nem lehet valamiből egy falatot se enni + az utolsó szeletet abból megenni. Ha nem kamu a kérdés, akkor szerintem egyetemen ne gondolkozzon a kérdező. Lehet a tesói is ezért csúfolják. Az ehhez hasonló dolgai miatt. És mert lehet szekálni. Biztos jó hisztis lesz és ez tetszik nekik. Nem mondom, hogy ez normális, de nyílván nemcsak a 2 fiúval van a baj..

2017. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
8-as bocsi hogy elirtam de siettem de akkor leirom megegszer rendeltunk pizzat es az elejen meg nem ettem belole mert font voltam a szobamba es nem tudtam hogy megjott a pizza de amikor lement addigra sak 1 szelet pizza maradt es azt megettem es ezert voltam en egy szemet😧
2017. szept. 20. 21:17
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

"akkor leirom megegszer rendeltunk pizzat es az elejen meg nem ettem belole mert font voltam a szobamba es nem tudtam hogy megjott a pizza de amikor lement addigra sak 1 szelet pizza maradt es azt megettem"


Nyugi, teljesen érthető volt azok számára, akik nem kretének. Csak bele akartak kötni a kismajmok.

2017. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

11, semmivel sem értelmetlenebb az én mondatom, mint a tiéd. Csak te még rosszindulatú is vagy a kérdezővel.

Sosem értettem, miért kell még külön belerúgni abba, akit bántanak. De sok az érzelmi fogyatékos emberke, sajnos.

2017. szept. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
12, szomorú, ha szerinted érthető a kérdező testvéreinek a reakciója és mentséget keresel rájuk. Senki nem érdemli meg, hogy szekálják, ha buta, ha nem. Nem kell mindenkinek egyetemet végeznie, egy általános empátiás készségfejlesztés viszont nagyon hiányzik már az embereknek.
2017. szept. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, pár éven belül ha tovább tanulsz, akkor ösztöndíjjal elmehetsz otthonról, aztán tied a világ. Ne aggódj engem is ez hajt, csak engem a húgom szekál...
2017. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
ja, ok megettek a 360 fokbol ugy 60-at, neked meg mar csak egy 300 fokos szelet maradt :)
2017. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jobb lett a kapcsolatod veluk? Vagy elmentek mar otthonrol? Te hogy vagy?
2020. jan. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!