Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám kikészít! Mit tudok...

A bátyám kikészít! Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Mint írtam,a bátyámmal nem tudok együtt élni. Kiskorunkban is piszkált már,de nem ennyire. Az a bajom,hogy mindig én vagyok az,aki szenved,és a szüleim nem nagyon tesznek ezért. Bátyám mindig azzal jön nekem,hogy ő a nagyobb,és ő parancsol amíg nem leszek nagyobb..(ami persze sosem lesz...) Sokszor ütöget,nekemjön,rámdobja a macskát,ami persze véresre felkarmolja az arcomat. Sokszor ha megkérem valamire nem csinálja meg.

Egyszerűen nem lehet őt moderálni....Tudnátok adni tippeket hogy mit tudnék ez ellen tenni?Normális válaszokat kérek.

13/L

Ui.:Ez az első kérdésem,szóval nézzétek el hogy hülyén fogalmaztam.)



2017. okt. 4. 21:05
1 2
 11/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Öntsd le egy pohár jeges vízzel, amikor alszik, majd szaladj el!
2017. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet,hogy a bátyádat is szivatják és rajtad vezeti le?Néha röhögj az arcába és fogd fel humorosan a hülyeségeit.
2017. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lehet,van valami abban hogy őt is piszkálták régebben...3.ban el kellett vinni másik suliba,mert sokan piszkálták....Az,hogy belerugok a tökébe...Hát az csak olaj lenne a tűzre:( A beleröhögős ötlet nem rossz,majd kipróbálom:) Köszönöm a tippeket!
2017. okt. 5. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!