Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ilyenkor mi a gyerekek érdeke?...

Ilyenkor mi a gyerekek érdeke? (apa viszonyt folytat)

Figyelt kérdés

A testvéremről van szó. Nem szégyellem, mert én tudom, hogy hogyan jutottak el eddig a feleségével, és ki merem mondani, hogy az ő hibája, hogy ma már a megcsaltak közé tartozik (nem csak én mondom, mindenki aki ismeri őket)


Annak nem örülök, hogy pont a barátnőmmel történt a dolog, mert konkrétan én ismertettem meg őket egymással (nem ilyen szándékkal). A barátnőmnek is vannak gyerekei meg a testvéremnek is. A barátnőmet kérdeztem, hogy akkor mi lesz a folytatás és azt mondta, hogy egyelőre a gyerekek miatt nem lépnek, mert szerintük mind a kettőjük gyerekének az a jó, ha a megszokott családjukban élnek, nincsenek a képben új személyek, meg válás, meg láthatás stb.


Szerintetek is ez a legjobb egy ilyen helyzet? Szerintem konkrétan ez senkinek sem jó. Sokszor eszembe jut a 4 gyerek, nem hiszem, hogy egy ilyen rossz kapcsolatokban, nekik jó lenne felnőni. Szerintetek?



2017. okt. 20. 22:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Félreérthető, mert nyilván rajtam kívül senki sem tud a dologról. Úgy értettem, hogy minden ismerősünk csodálkozik a sógornőm viselkedésén, meg azon, hogy hogyan lehetnek ők egy pár.
2017. okt. 20. 22:53
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

" ki merem mondani, hogy az ő hibája, hogy ma már a megcsaltak közé tartozik"


No persze. Esetleg még becsületrenddel is ki lehetne tüntetni a tesódat, nem? Ha nem boldog a sógornőddel, meg a barátnőd se a férjével, akkor tegyen ki-ki a saját kapcsolatáért, ha menthetetlen, akkor meg váljon el, utána lehet kefélni.

Egyébként nem, hosszútávon nem jó a gyerekeknek ilyen kapcsolatban élni. Különösen, ha kirobban a botrány, mert azt ugye te se gondoltad komolyan, hogy senki nem tud a félreb..szásukról...:-)

2017. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Aha. És akkor ez most hogy is van? A gyerekek is megérdemlik, hogy szétkúrja apuci a családot? Megérdemlik a válási hercehurcát? Jó lesz nekik, ha az anyjuk egyedül neveli őket?


Hihetetlen újdonságot fogok mondani: a testvérednek családja van. Felelős a gyerekeiért.

Ha a gyerekei lennének neki az elsők, akkor gondol rájuk, és nem kezd viszonyba.

Ezen a ponton viszont már csak egy gyáva senki a tesód, aki rohan a farka után, és nem mer elválni. Hidd el: magasról tojik a kölykeire. Csak nem akar gyerektartást fizetni, élvezi, hogy két nőt kúr, hogy az egyik adja a stabil hátteret, a másik meg az izgalmat.

A feleségről annyit, hogy őt a tesód választotta, saját magának. Egyszer úgy döntött, hogy vele akarja leélni az életét, elveszi, és gyereket csinál neki. Arra akkor jó volt?! De most dugni már kell?


Tudod: járhatsz még te is ebben a cipőben. Akkor majd nézz mélyen magadba, hogy TE mivel érdemelted ki, hogy megcsaljanak.

2017. okt. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
félreqrás előtt illik a párunknak jelezni válással, vagy szakítással, hogy nem megy a dolog, ezért mással szeretnénk folytatni.
2017. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekek miatt nem szabad együtt maradni. Látszólag nálunk minden rendben volt, a válás után én csodálkoztam a legjobban a gyerekem pozitív változásán. Ő is érezte, hogy valami nem stimmel, 6 éves volt akkor. Nem jó, ha olyan közegben nőnek fel, ahol utálják a szülők egymást.
2017. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, Te elfogult vagy, látszik, hogy nagyon szereted a bátyádat, ezért írod, hogy a felesége hibája, hogy megcsalja. Én a gyerekek szemszögéből tudok mit mesélni.

Az én Anyám egy évig élt házasságban az "apámmal". Azonban egy másik nővel csalta, aki sokkal rosszabb külsejű volt, de szexuálisan olyan dolgokat nyújtott neki, amit Anyám bűnnek tartott. Amikor elváltak, azt mondta Anyukámnak, hogy van őt, aki szeresse és egy k***a fillért nem fogok tőle örökölni. Persze a házasság alatt annyi gerincesség nem volt benne, hogy megmondja, hogy van egy másik nő. Anyum magától jött rá: megtalálta a képeiket és később látta is azzal a nővel. Engem sem ő sem a szülei nem látogattak és soha semmit nem kaptam tőlük. Anyámról azt híresztelte, hogy nem alkalmas a gyereknevelésre, és bizony még gimis meg huszonéves koromban is hallgattam a rosszindulatú rágalmait, az iskolából is ki akart rúgatni, amiért sohasem beszéltem vele. Voltak tanáraim, akik kérdezték, hogy miért nem keresem meg, meg hogy furcsa, hogy nem tartom vele a kapcsolatot. Mikor lediplomáztam Anyum és az anyai nagyszüleim azt akarták, hogy hívjam meg a diplomaosztómra. Én azonban megmondtam, hogy nekem nem kell megy ilyen apa. Az ilyen nem más, mint egy spermadonor.

Tudod, kettőn múlik a vásár. De nekem például nem az számít, hogy a válásban ki volt a hibás, hanem, hogy Édesanyámra és a Szüleire mindig számíthattam. Ők iskoláztattak, s mentek a szülői értekezletekre, voltak velem mikor beteg voltam, tőlük kaptam ajándékokat a családi ünnepeken, anyagi és lelki támogatást a céljaim megvalósításához, s nekik mondhattam el, ha bánatom volt.

Anyámat iskolás korom előtt nem egyszer láttam sírni a kialakult helyzet miatt. Nagyon rossz érzés volt.

Szerintem a tesód vagy hagyja félbe a kapcsolatát a barátnőddel és maradjon a feleségével vagy váljon el. Egyik sem rosszabb, mint az, ha mindkét nőt d*gdossa. A gyerekeknek pedig tapasztalatból mondom, hogy a középiskolás kor lesz a legnehezebb. Azelőtt nekem senki nem mondta, hogy nincs apám vagy hogy nevelőintézetből vagyok, vagy hogy anyám nem tud főzni. (Az utóbbi kettő pedig nem is volt igaz.)

2017. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Tisztánlátás végett: mivel érdemelte ki a megcsalást?

Szülés után nem olyan a teste, mint egy 15 éves szűz lánynak?

Vagy egész napos robotolás után nincs kedve se.ggből szájba?

2017. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem, kérdező, a testvéred egy undorito véglény, akinek semmi gerince nincs.


Tudod, elöbb ELVÁLOK és UTÁNA mártogatom a farkam másba.

Ennyi.


34ffi

2017. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Szóval tesódnál egyértelműan a feleség hibája a megcsalás, barátnődnél pedig egyértelműen a férj hibája. Aha.


Gerinctelen, unodorító amit csinálnak. Még egy-két alkalomra azt mondom rendben, elragadta őket a hév, "belefér". De hónapokig hazudni,hátbaszúrni a másikat, újra és újra úgy dönteni hogy elárulom... erre nncs mentség. Ráadásul mindezt ráfogni a gyerekekre... pffff....


Szerintem önzőek, baromira nem érdekli őket a gyerekek lelki világa, csak így jó nekik.

2017. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekek érdeke az lenne, hogy a szüleik egymással normálisan éljenek.

Ez esetben két rossz választás van, egyik sem jó a gyerekeknek. Vagy együtt maradnak a szülők, de a gyerekek azt látják, abban nőnek fel, hogy sz.r köztük a kapcsolat, és ezt a mintát látják maguk előtt - ami nem jó.

Vagy elválnak, ami szintén megviseli őket.

A két rossz közül talán mégis a válás lenne a jobb hosszú távon.

Amúgy ez a "gyerekek miatt nem lépünk" ez csak üres duma. Azért nem lépnek, mert gyávák és gyengék színt vallani, elválni és viselni ennek következményeit. Sőt lehet, hogy nem akarnak mást egymástól, mint dugást.

2017. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!