Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor már délután 4kor sötét...

Amikor már délután 4kor sötét lesz, akkor is játszótereznek a gyerekek estig vagy ősszel-télen ilyenkor benti programjaik vannak?

Figyelt kérdés
Bocs a kérdésért, ez lesz az első kétlábas őszünk és nekem még fura.

2012. szept. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt bölcsi, mi délelőttönként játszótereztünk.

Délután otthon volt játék, meseolvasás, rajzolás, kirakózás stb.

Nem mondom, lényegesen kevesebb a lehetőség, viszont hamar sokat fejlődik így a gyerkóc.

2012. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát amikor már sötét lesz 4-kor nem hiszem, hogy kedvetek lesz órákig a játszótéren hintázni :)

Sétáltunk délelőtt is és délután is egy fél órát aztán jöttünk melegedni. Ilyenkor lehet építőzni, olvasgatni, stb

2012. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs nagyon hideg, addig lehet kint is lenni, akár sötétben is.
2012. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly időnként kimentünk még 4 körül, egyáltalán nem zavarta, hogy sötétebb volt. Persze nagyon kellemetlen, szeles időben nem. És nem túl sokáig, hidegben amúgy sem fogtok órákig kint lenni, 1-1,5 óra egyszerre pont elég! De olyan is volt, hogy este 6 körül mentünk el télen sétálni egy órára a hóban!
2012. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi inkább délelőtt voltunk kint tovább, később raktam le őket aludni, hogy a délelőtt legyen a hosszabb. Délelőtt világos van és az idő is jobb télen.

4 után már nagyon hideg van sokszor.

Ha úgy ébredtek, hogy még le tudtunk menni és nem volt olyan hideg, akkor lementünk, de akkor már nem sokáig, max fél órát. Enyémeket zavarta a sötét, és tényleg akkor már nagyon kellemetlen az idő.

2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi a délutáni alvás után sétáltunk sokat. addig is friss levegőn voltunk, meg ilyenkor intéztem a bevásárlást is.

De a lányomat sem zavarta a sötét, rohangált a parkban fel-le, pláne amikor még hó is volt.

2012. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is kimentünk tavaly, ha máshova nem, a ház elé az utcára, épp ott van egy lámpaoszlop, így van fény. :)
2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x nagymamázunk délután, 1x "bababuli" valamelyik játszóteres pajtinál amúgy meg játszótér. Igaz, már nem vagyok olyan lelkes, mint amikor még kicsi volt a fiam (akkor sötétben, mínuszban is 2 órát kint voltunk), most rövidebb időt vagyunk kint...
2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hétköznap mivel bölcsis a lány igy délután hazafelé sétálva jövünk haza annyi elég is lesz levegözésnek ,hétvégén meg délután is lemegyünk csak nem fél 6-6ig maradunk hanem 5ig -fél5ig .maradunk csak lent
2012. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
voltunk kint tavaly akkori s,mikor már sötét volt.ugyanúgy játszott,motorozott.viszont télen,mikor olyan nagyon hideg volt,szinte ki sem bírtam robbantani a lakásból,mindegy volt,hogy világos van vagy sötét.
2012. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!