Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A reggelektől félek de utána...

A reggelektől félek de utána tökre jófej (MOSTOHABÁTY) mit csináljak hogy ne csináljon ilyeneket?

Figyelt kérdés

Három hónapja jöttek ide az anyukájával és konkrétan már az első percekben úgy beszélt hozzám mintha fel akarja szedni. Mostanában bejön a fürdőbe, mikor csinálom a hajam, és mikor lehajulok, hogy felkössem a hajam, rá csap a fenekemre, majd olyan megjegyzéseket tesz rá, mint a "formás" "eltudnék vele játszani" meg, hogy "megrakná". Reggel ilyenkor szinte félék kimenni a szobámból, mert egyszer már rám is nyitott, miközben zuhanyoztam (szerencsére a párától nem sokat látott).


De ugyanakkor meg délután, mikor jönnék haza a suliból tökre jófej, meg eltudok vele viccelődni, és a barátnőim nem is értik, hogy miért panaszkodok rá, mert folyton órák után értem jön a "hiper szuper" motorjával meg, hogy mindig hoz nekem a kedvenc sütijeimből valamit. És ilyenkor csak nézek, hogy mi van, mert szinte teljesen más ember mutatkozik meg nekem reggel.


Apám és az ő anyja hatig dolgoznak, addig rá vagyok bízva és még akkor is tökre elvagyunk. Segít a háziban (sőt az az első, hogy leül velem tanulni) és miután én ezután még tanultam egy kicsit megnézünk egy filmet.


És így, amúgy tökre szeretek vele lenni, de a reggelektől folyton félek.


Apuék közt nem akarom csinálni a fesztivált, örülök, hogy anyám után talált egy értelmes nőt, aki szereti is. Barátaimmal ilyenről nem lehet beszélni, mert el vannak tőle ájulva (ja hát igen egy "icipicit" nagyon helyes).


Ha vele próbálnék beszélni használna? Vagy valami kis tanács? Légyszi tényleg mert mindig parázok reggelente:/. Valaki volt hasonló helyzetben?



2017. nov. 14. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Jó mese. Találj ki egyedibbet.
2017. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Pedig tőle kellene megkérdezned, de nem udvariasan, hogy lécci, ne haragudj, ...


Figyelj már, mi bajod van reggel velem? Délután normális vagy, de reggel mi a francot közeledsz hozzám??


Ráadásul elfogadsz tőle sütit, motort, tanulást, stb. stb., engedsz neki. Én nem tenném, mert még visszaélhet vele... Legyen reggel is normális, aztán majd sütiztek.

2017. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle hogy miért ilyen más reggel.
2017. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy ez téged zavar? Hogy félsz? Ha nem, akkor mond meg neki és ha nem hagyja abba, akkor szólj az anyjának, hogy állítsa le a fiát.

Hány évesek vagytok egyébként?

2017. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2017. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Apad mindenesetre eleg nagy hulye lehetett, ha neki ez meg sem fordult a fejeben, mikor a noje a fiaval bekoltozott. Neki akkor kellett volna ezt a novel meg a fiaval elore tisztazni, marmint hogy itt vagy egy kamasz kislany, aki a motoros vagany "nagytesonak" tabu.
2017. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
:O
2017. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Beszeld meg, vele.
2017. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha igaz, amit leírsz, tedd fel neki a kérdést:

ha délután tudsz jófej lenni, reggel miért vagy BUNKÓ?

2017. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!