Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek van az a pont,...

Szerintetek van az a pont, amikor ideje bosszút állni? Megérdemelné, nem?

Figyelt kérdés

A bátyám 23 éves, elkényeztetett barom.. felel voltam egy szobában, míg az öcsém külön szobában. A család negatív hozzáállása, a tőlük kapott sérelem és sok fájdalom miatt, amit szereztek, nem rég fogtam magam és leléptem. Viszont nem tudtam minden cuccomat elvinni... A szobában voltak.. Ma elmentem ,hogy szükségem lenne egykét cuccra... azzal szembesültem, hogy totál át lett rendezve a szoba, és a cuccaim a szobából eltűntek.. merem feltételezni, hogy a bátyám kidobta, mert nem volt sehol... és az ágyamat is teljesen elsajátítottam magának... nem a legfontosabb cuccaim, de mégis csak az én tulajdonaim, a tankönyveim amik még kellettek volna...stb..

úgy döntöttem, hogy megbosszulom. a tv ami a szobában van, az elméletileg közös, mert régen ketten közösen kaptuk karácsonyra... arra gondoltam, hogy amikor végleg elköltözöm egy olyan helyre, ahol elfér az összes cuccom, (még a lakásban van, csak a szobámból tűntek el), akkor elviszem az összes cuccomat, és viszem a tv-t is... utána már hallani sem fog rólam a bátyám és nyugodtan, boldogan éldegélhet 40 éves koráig a szüleinél. lesz..om nagy ívben..

Nem vagyok én egy bosszús alkat, nem szeretek haragudni, de ez azért elég rosszul esett... nem elég hogy évekig vert még a cuccaimat is kidobja? még is ki a fene ő, hogy ezt merészeli tenni? Nagyon nagyon remélem ,hogy az élet is megneveli .... ráférne...

Mindig azt gondoltam, hogy felesleges bosszút állni, úgy is viszsakapja az élettől, meg hogy nem akarok lesűllyedni a szintjére.. de ennyi bosszúságot azért tőlem is megérdemelne , nem? vagy hagyjam az egészet? felesleges energia belefektetés ez a részemről?



2017. dec. 20. 13:26
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
ja én Nő vagyok
2017. dec. 20. 13:28
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy vadidegen ember véleménye számítana abban, hogy állj bosszút vagy sem, mivel nem vagyok érzelmileg érintett benne, csak tárgyilagos választ tudok adn: mennyi ideig lesz jó neked, hogy bosszút álltál? Mert ha csak egy napig, akkor nincs értelme bosszút állni. Ja, én azért azt megkérdezném tőle, hogy hol vannak a cuccaim, ennyire azért ne legyen bunkó.
2017. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy lesz bosszúsága bőven az életben, viszont ha könnyedén eltudod vinni a tv-t akkor vidd el.
2017. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ha bosszút állok akkor évekig lesz jó nekem, mert lesz egy tv-m ami valójában az enyém is :D
2017. dec. 20. 13:38
 5/36 anonim ***** válasza:
12%
Hú de gyerek még a gondolkodásod.Amúgy csak úgy nem vihetsz el semmit engedély nélkül,kivéve ha van papírod róla,hogy te vetted.
2017. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem gyerek a gondolkodásom. Csak kib.szottul mérges vagyok.... Miért ne vihetném el? Feljelent lopásért vagy mi a tököm? Mivel bizonyítja ,hogy én vittem el, és hol fog megtalálni?
2017. dec. 20. 13:47
 7/36 A kérdező kommentje:
Miért ő kidobhatja a cuccaimat ahhoz már van joga, mert ő mindent megtehet, verhet nőket, fojtogathatja, mindent megcsinálhat, ki ő az atyaúristen?
2017. dec. 20. 13:49
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nincs semmilyen olyan körülmény, ami igazolná a bosszú létjogosultságát. A bossző nem más, mint kicsinyes, szánalmas vergődés.

Zárd ki az életedből amennyire csak lehet, ez pont elég.

2017. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
56%

"nem rég fogtam magam és leléptem"


- Leléptél egy hang nélkül és elvártad, hogy érintetlenül hagyják a szobádat arra az esetre, ha egyszer majd 10 év múlva hazatalálsz?!

- Bosszút állni -a vélt sérelmeikért- csak a primitív nők szoktak.

- Ha a család beleegyezése nélkül elviszed a tévét, az közönséges lopásnak számít, hiszen csak te állítod, hogy a tiéd.

(A rendőrség megkeres, esetleg rabosít. Jó kis bosszú. Megéri.)

2017. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
28%
Hiába pontozol le nullára.Akkor is egy nagy gyerek vagy naív gondolkodással.Igen,feljelenthetnek lopásért.
2017. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!