Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, van egy 18 éves húgom. Megtudtam hogy a húgom találkozgat a baráti körömből egy pasival aki 36 éves. Nála szokott aludni, gyakran járnak együtt ide-oda. Most nem tudom hogy rá kérdezzek-e valamelyiküknél. Ti mit tennétek?
2018. jan. 8. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmit. Nem az én dolgom. Meg a tiéd sem...
2018. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
"Szia Ancsi, hallottam, hogy sokszor együtt lógtok a Zolival. Azt szeretném mondani, hogy ha bármi problémád van vele, megbánt vagy ilyesmi, szóljál, és szivesen segítek."
2018. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
18 éves, hiába felnőtt már hivatalosan, nem kell egyből szélnek ereszteni. Rákérdezhetsz (attól még nem fogsz beleavatkozni).
2018. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én a tesód helyett a haver felé nyitnék, mégicsak kevésbé beleszólós hatása van.

"Haver, hallottam, hogy a húgommal lógsz. Nincs ellene kifogásom, de ne hülyítsd, jó?" Vérmérséklettől függően jöhet a "ha bántod, kitaposom a beled" fivéri oltalom is.

2018. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Semmit az o dolguk...


Ha megemlited lehet h azzal bekavarsz nekik, az nem lesz jo senkinek sem

2018. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Az miért bekavarás, ha valaki meg meri kérdezni X-től vagy Y-tól, hogy van e köztük valami a másikkal?

Ha a legjobb barátnőmnek megtetszik egy pasi, ne is hozzam szóba, ne is érdeklődjek, mert az már beleszólás?

Értem én, hogy magánszféra, de azért az emberek, főleg a rokonok szoktak ám beszélgetni egymással, azért annak nem kell rögtön tabu témának lenni, ha találkozgatnak valakivel. Nincs a randizásban meg az ismerkedésben semmi olyan, ami miatt kapásból titkolni kéne meg hisztizni, hacsak nincs valami sunyiság a háttérben.

Engem is érdekelne, ha a tesóm elkezd valakivel találkozgatni, meg is kérdezném tőle, hogy mi a helyzet. Ez még egyáltalán nem bekavarás, pont hogy annak kéne a normálisnak lenni, hogy érdeklődöm a tesóm dolgai felől és nem csinálok úgy, mintha nem is ismerném, nehogy "beleszóljak"...

2018. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk mert semmi köze hozzá

és lehet h majd ha ténylegesen alakul valami akkor szolnak

szal türelem és empátia


én pont így voltam most...

rohadtul szarul esett a számonkérése a pasim tesójának ...

2018. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó hát itt a gyakorin a legtöbben ugy viszonyulnak a testvéreikhez is, mintha idegenek lennének "miközöd hozzá?" hát hogy a testvérem ha ez nem magyarázat számodra, akkor nagyon sajnállak.


Én elbeszélgetnék a 36 éves haverommal, hogy ugyan mi a ****** képzel, jó hogy nem már a bölcsődéből vállogat. Mi az isten baja van az ilyennek?!?! stb... aztán megkérném rá, hogy kruvagyorsan hanyagolja a hugomat ha egy mód van rá. Aztán ráérdeklődnék hugomnál is, hogy ezt mégis miként gondolja?


Éés igen én, amikor hülyeséget csinálok, ugyan úgy "elvárom" a testvériemtől, hogy beleszoljanak az életembe, ugyan is ez a dolgunk.

2018. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!