Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beteges a bátyámmal a kapcsola...

Beteges a bátyámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint túlságosan közel állunk egymással a bátyámmal. Négyen vagyunk testvérek egy fiú és három lány. Mindig a bátyámhoz álltam a legközelebb a családomban. Vele tudtam és tudom a mai napig is megbeszélni a legtöbb próblémámat,mindig számithatók rá.

Gyerekkorunkban a két növérem kiközösitett minden játékból és állandóan bántottak. A bátyámmal játszottam mindig, ö tanult velem és mindig együtt jöttünk haza a suliból. Azóta már megjavult a két növéremmel a kapcsolatom , jobb lánytestvéreket nem is kivánhatok. De a bátyámmal még mindig szoros köztünk a testvéri kapcsolat. Mikor elköltözött tölünk majdnem mindennap beszéltünk telefonon és mikor elkezdödött az egyetem hozzá költöztem nem a növéremhez. Anyukám szerint ráakaszkodok a bátyámra és nem hagyom élni.Pedig nem igy van, nem töltjük a nap 24 óráját együtt. Igaz hogy együtt reggelizünk, de utána mindenki megy a saját dolgára. Néha együtt is vacsorázunk ha van rá idönk. Megkérdeztem a bátyámat erről ő szerinte normális a kapcsolatunk, én is igy érzek. Akkor Anyukám mért mondja ezt? Tényleg nem normális a kapcsolatunk?



2018. jan. 11. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg anyukádat mit nem tart jónak. Én a leirtak alapján nem mondanám hogy nem normális. Ha viszont azt vesszük, hogy szinte ritka az ilyen jó testvéri viszony, akkor furcsa.

Gondolom van vagy volt már párkapcsolatotok is. Ott ne legyetek egymásnak gyertyatartói és akkor irigylésre méltó a kapcsolatotok. 😊

2018. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Ha a bátyádat nem zavarja hogy vele laksz meg hogy sokat vagytok együtt akkor nem akaszkodsz. Jó a testvérek között a jó viszony, és a tied annak tűnik. Ritka de szép kapcsolatod van a testvéreddel, normális ez
2018. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szép a testvéri szeretet,de tudni kell hol van a határ,pl. ha a bátyád házasságban fog élni.
2018. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem beteges.Nagyon is jó, hogy ilyen erős kapcsolatotok van egymással, de viszont kérdezd meg anyukádat, hogy mit nem tart jónak.Bátyádtól is kérdezd meg, hogy nem gond-e, hogy vele élsz egy lakásban.Ha a bátyádat nem zavarja, akkor nem kell azzal foglalkoznod, hogy anyukád mit mond.
2018. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem beteges. Hogy Anyukádat miért zavarja azt o tudja,lehet neki a testvérével nem volt ilyen jo viszony és tudatalatt irigyli ezt. Sok szulo irigy a gyerekeire sok téren(diploma,jobb élet,kapcsolatok,élmények,sikerek). Titeket nem zavar,akkor ne figyeljetek oda.
2018. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy anyud attól fél/tart, hogy ez a "jó kapcsolati" testvér viszony, már több mint testvéri kapcsolat.

Szerintem fél attól, hogy te szexelsz a saját bátyáddal.

Sajnos vannak ilyen emberek, nem egy.

Olyanok is vannak, akik az anyjukkal, apjukkal csinálják.

2018. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem beteges, csak nagyon szeretitek egymást, ami testvérek közt természetes. Az én gyerekeim is ilyenek. Üdv, Tywin Lannister
2018. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
anyád féltékeny, te pedig szeretethiányos vagy. apád hol van?
2018. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Sötét lélek...tán nem sötét gondolatok járnak a fejedben? :D
2018. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
lehet hogy azt hiszi hogy több is van köztetek?? vad gondolat lenne :/
2018. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!