Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok tenni, ha a bátyám...

Mit tudok tenni, ha a bátyám agresszív?

Figyelt kérdés

A bátyám csak egy évvel idősebb nálam és állandóan rettegésbe akar tartani amit próbálok nem hagyni...

Be van nálunk vezetve, hogy saját magunk után mosogassunk el amit persze nem szoktunk betartani, mert elfelejtük.

Ettem és utána beraktam a mosogatóba a tányérom, ezután anya szólt nekem, hogy mossam el, aztán dolgom volt így csak később tudtam elmosni és akkorra már másoknak is a cuccait nekem kellett elmosni ami nekem nem nagy ügy.A bátyám kijött a szobájából evett, majd azt akarta, hogy én mosogassam el neki a tányérját.Megmondtam neki, hogy nem mosogatom el és mossa el megának és hülye k*rvának nevezett é meg nem hagytam magam és visszaszóltam.És éppen ekkor mosogattam és azért akarta hogy elmossam...

Aztán elkezdett fenyegetőzni, hogy megver meg reméli 5 percen belül halott leszek,stb... Aztán én visszaszóltam neki és megrúgott hátulról, én meg visszarúgtam és ugyan ezt így megcsinálta ő is meg én is.Ezután beleakarta tenni a tányétját a mosogatóba, hogy csakazértis én mossam el én kivertem a kezéből (műanyag tányér volt) és elkezdett pofozgatni, majd én sem hagytam magam és én is megpróbáltam ütni, de ő jóval erősebb nálam és rádaásul fiú is.

Ne értem miért akar mindenért bántani meg miért fenyegetőzik mindig.

Mostanában elég nagy lett a szája és mindent mrgengedhet magának mert rá nem szólnak, de ha pl én csinálnám ugyan azt a dolgot akkor engem már mindenhova elküldtek volna meg meg is lettem volna pofozva... Ő anyának is úgy beszél, hallod b*zdmeg... Még szóvá is teszem és anya nem reagál rá semmit és hagyja...

Nem értem...

És hiába próbáltam már beszélni a szüleimmel egyszerűen nem tudom mit kéne tennem, hogy ez változzon, mert állandóan minden kis dologért a bátyám megakar verni és ez már évek óta így van sajnos... Azt hiszi ha megver akkor majd másképp állok dolgokhoz és nem leszek olyan amilyen...

De nagyon elegem van már és én nem akarok addig várni míg elköltözik, mivel őt nem érdeklik még a csajok...

És amikor bánt akkor elég rossz lelkiállapotba kerülök és ezért is vagyok többek között visszahúzódó...

A bátyám 17/F én 16/L vagyok.



2018. jan. 26. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Mit vársz kérdező ez a társadalmilag elfogadott herefejlesztő. :P A nő meg kb a társadalomban is használható csicskának való csak. :(
2018. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Egyeske retardált femináci.


Rúgd tökön oszt jónapot. Vagy hívj engem és megmosom a fejét a fosos vécében, aztán meglátjuk, hogy áll a szája. ;)

2018. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

“Ezután beleakarta tenni a tányétját a mosogatóba, hogy csakazértis én mossam el én kivertem a kezéből (műanyag tányér volt)”


Műanyag tányérból esztek? Azt nem szokás elmosni. Vagy ezt csak úgy belevetted, hogy drámaibb legyen a sztorid, de jó színben akartál feltűnni, ezért lett hirtelen műanyag az a tányér. Mosogattál te már életedben valaha?!

2018. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Rúgja tökön, persze, amikor ez a gyökér sokkal erősebb nála... Az egyesnek sajnos igaza van, így fejlődik ki a tipikus here, aki otthon császárt játszva kiszolgáltatja magát, és ha nem az történik, ami neki tetszik, akkor agresszív lesz. Ha az apja férfi lenne, akkor helyretenné a picifiút, de ebből is látszik, hogy ez a színvonal nemcsak a kamaszok sajátja. Ez az embertípus akkor a legszánalmasabb, amikor megöregszik, és már nincs birtokában a testi erőnek, amivel korábban terrorizálta a környezetét. Kérdező, ha nagyon cirkuszol a gyökér bátyád, tegyél feljelentést. Nem fog semmi eget rengető történni, de talán kisebb szája lesz ennek a kukigyurinak.
2018. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Menj be a csalàdsegìtőbe ès ott mondd el ezeket. Szüleid is benne vannak, ha hagyjàk ezt. Sürgősen költözz el onnan! Fenyegesd meg a tesódat, hogy legközelebb feljelented. Ne félj attól a nyomoréktól.
2018. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

3-as, nem csak eldobható műanyag tányér létezik, képzeld.

Kérdező, mivel szép szóval nem mentél semmire, üsd, ahogy bírod. Ha nyoma lesz rajtad, amikor bánt, vetess látleletet.

2018. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiemelnék pár fontos dolgot:


"saját magunk után mosogassunk el amit persze nem szoktunk betartani"


"aztán dolgom volt így csak később tudtam elmosni és akkorra már másoknak is a cuccait nekem kellett elmosni ami nekem nem nagy ügy" -> "Megmondtam neki, hogy nem mosogatom el és mossa el megának"


"visszaszóltam neki és megrúgott hátulról, én meg visszarúgtam"


"Ezután beleakarta tenni a tányétját a mosogatóba, hogy csakazértis én mossam el én kivertem a kezéből"


"én sem hagytam magam és én is megpróbáltam ütni"


PONTOSAN UGYANÚGY viselkedsz, ahogyan a bátyád. Ha pedig ő is írna ide, akkor minden sztoriban te lennél az, aki kezdte a balhét.

Miért vársz tőle értelmes viselkedést, ha te sem vagy képes rá?


Egyébként meg tanuld meg megvédeni magad, járj el boxedzésre, vagy karatézni, vagy ami tetszik. Nem muszáj gyengének maradnod, csak mert lánynak születtél.

2018. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát erre nagyon egyszerű a megoldás; összejössz a suliban valami gyúrós sráccal vagy a diszkóban egy kidobóval, esetleg valami bűnözővel, és akkor a barátod majd jól befenyíti a tesódat
2018. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

Egy tányért nem vagy képes elmosogatni még ha plusz is??

Szégyelld magad.

2018. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk! Egyikőtök sem akar mosogatni.Másnak a cuccait is neked kellett mosogatni,ami neked nem nagy ügy,ennek ellenére azt az 1 db tányért nem voltál hajlandó elmosni. Érdekes. Inkább elmostad volna,akkor nem lett volna veszekedés.
2018. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!