Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Joggal vagyok szomoru, ha par...

Joggal vagyok szomoru, ha par butor miatt kitor a veszekedes?

Figyelt kérdés
Ket eve egy kis lyukban elunk a parommal,pedig testveremnek uresen all a nagy szobaja,es azota mar 3 haza is lett,most meg kitort a balhe,mert parom rakerdett,hogy miert nem kapjukmeg az o regi szobajat,nagy veszekedes,hogy en nem erdemeltem ki ezt a szobat,csak bekoltozom,meg neki sirni kellene neki emiatt,mert az o draga butorai at kerulnek egy kis szobaba,ugy erzem neki a butorai a fontosak nem az hogy ne egy lyukba eljen a tesvere,jol latom a helyzetet?minek ekkora veszekedes,hozza se nyulunk a butoraihoz,csak egy kis szobaba lesznek atvive,ennyit nem erdemlek neg,hiba vagyok a testvere,pedig ram mindig szamithatott mindenben,de evvel sem erdemeltem ki a szobat,megy a veszekedes folyamatosan,ahelyett hogy bekesen megoldananj a helyzetet

2018. febr. 9. 02:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Így, hogy világosabbá tetted... teljesen egyértelmű a tesód egoista.

Te ápolod anyukádat, ott éltek vele, támogatjátok, tesód közben éli életét. Nem is kérdezném meg, költözzetek át a nagyobb szobába. Ha ő semmit nem segít anyukád ápolásában akár anyagilag, akár fizikailag, ha szükség van rá még lehet eltartásit is kötnék anyuddal (remélhetőleg ő is korrektül látja a helyzetet).

2018. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyud házában élsz akkor miért nem anyuddal beszéled meg te ezt a kérdést?
2018. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Én megmondanám a pattogo tesónak, hogy neki.momentán k.ss a neve, mert nagyívben szrik az édesanyánkra még mindig MI gondozzuk öt a párommal, mert ö felé se néz.
2018. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
13-as vagyok, csak nem a tesóka pontozgat le?! :D
2018. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

lehet hogy tesó pénzeli őket, szóval nem biztos hogy le kéne hurrogni


ha meg olyan beteg, akkor ápolónő kell mellé, vagy ott éltek amíg meg nem hal?

2018. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem, hogyan merült fel a kérdés. Az én házamban én rendezkedem, ha a gyereket már felneveltem és a saját, önálló háztartásában él, csirkekeltetőt vagy biliárdszobát is csinálhatok a VOLT szobájából, ha nekem úgy tetszik. A bútorait, egyebeit pedig vigye magával, ha félti, vagy MEGKÉRHET RÁ, hogy raktározzam el valahol, ahol nincs útban. Én sem rendezkedem az ő házában, ő sem az enyémben, max ha már megörökölte, ez ennyire egyszerű.

Fölösleges volt a tesót megkérdezni, pláne a párodnak. Ha ti megegyeztetek családilag, hogy ott fogtok lakni, és cserébe ápoljátok édesanyádat, hogy rajta ne legyen ez a teher, akkor anyud döntése az irányadó szobakérdésben.

2018. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem anyukádat kérdezitek? Gondolom övé a ház. Ha ő rábólint, én szó nélkül átcuccolnék a nagyobb szobába. Ha tesódnak nem tetszik, vigye el a bútorait.
2018. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Érdekes tesód miért nem ápolja az édesanyját? Mirt mindig a lány marad a szarban ,a fiuka meg él mint marci hevesen,de tuti az ő segge volt kinyalja mert fiu.. :(

Anyukát belehet tenni otthonba sokan beteszik nem olyan rossz az de a gyerek is élhet minoségi életet,utána meg leléphettek, tesot meg ignorálhatjátok,vagy ez lesz az életed a lukban butorokon acsarkodva,tesod meg röhög a markában..

2018. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Salx Narval ***** válasza:
Beteg édesanya, irigy és közömbös tesó, szarkeverő férj. Igen, jogosan vagy szomorú de nem is annyira a bútorok miatt. Állj a sarkadra és old meg a problémát, tedd a helyére a férjedet és a tesódat, beszélj anyukáddal és költözz a nagyobb szobába.
2018. febr. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Attól függ mennyi az a pár?
2018. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!