Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az szerintetek normális, hogy...

Az szerintetek normális, hogy a párom állandóan a testvére helyett fizet (fiúk mindketten)?

Figyelt kérdés
Az öccsében fel sem merül, hogy ő fizessen. Pedig ők 2-en vannak a barátnőjével. És amikor ezt szóvá tettem négyszemközt, h elég bunkóságnak tartom. Arra az volt a reakciója, h szivem kifizetett v mennyi is a fele fizesd ki Kávézóban ültünk éppen?Nekem is van testvérem, de bennem meg sem fordul hogy ő fizessen helyettem bármit is. Ha így van máskor meg én hívom meg. Vagy a felét odaadom mert rossz érzés őt pumpolni. Nem még akkor direkt 20félét kirendelek az ő számlájára.
2018. febr. 14. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg nem szép az öccsétől, de amég ez a barátodat nem zavarja és nem okoz anyagi gondot addig neked nem érdemes beleszólnod.
2018. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha párod már egész jól keres, öccse meg még diák, akkor szerintem ennyi kis nagyvonalúság tök természetes.
2018. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindketten keresnek. Engem alapvetően nem is zavarna, meg végülis ő dolga h mire költ. Csak ennek kimondottan lehúzás szaga van. Pl. ha engem hív meg valaki, szerényen választok nem pedig na akkor ami a csövön kifér.
2018. febr. 14. 22:22
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint nekik normális, neked meg semmi közöd hozzá. Amúgy te hányszor fizeted kettőtök vagy a saját fogyasztásod?
2018. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nekem nem probléma, sőt természetes.
2018. febr. 14. 22:38
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ahány ház, annyi szokás. Ha ők így jól érzik magukat, akkor azon nem tudsz változtatni.
2018. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Az öcsém is ezt csinálja. Tudod ebben benne van, hogy ő a kisebb, pátyolgatni kel blabla. El van kényeztetve. Elhiszem, hogy idegesít, de sajnos ez már náluk így "állt be". Másban is lehúzza vagy csak ennyi?
2018. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Már bocs Kérdező, de neked az ő viszonyukhoz és ahhoz hogy anyagilag hogy támogatják egymást kb. semmi közöd nincs!


Volt ilyen barátnőm nekem is. Ő is mindig azzal foglalkozott hogy mit/mikor/mennyiért veszek a szüleimnek vagy a húgaimnak. Ki is tettem a szűrét pár hónap után...

2018. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hogyne lenne közöm hisz együtt élünk.
2018. febr. 15. 01:04
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem nincs közöd. Amíg nem a közös kasszábol veszi a pénzt, az ö dolga, mire költi.
2018. febr. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!