Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek az mennyire gond,...

Szerintetek az mennyire gond, ha egy 8 éves kislány a 20 éves bátyjával szokott néha aludni és hogy nem szégyenlős előtte?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Egy vérből valók vagytok.Miért lenne gáz.A bátyám lánya 24 éves,a ha pont úgy jön ki,akkor eggyütt megyünk fürödni.én kád ő kabin s nem vagyun szégyellősek
2018. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem kicsit fura, már ilyen korban is. Sajnos ismertem nem szégyenlős kislányokat. 14 évesen már Szopós Gréta volt a beceneve.
2018. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Kinel mi? Egy abberált, gátlastalan csaladnál gond.

De egy mindentéren NORMÁLIS családnál ez nem lehet gond...

2018. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ebben nincs semmi gáz. Persze ha nem mezteleneül alszanak. Ha szívesen alszanak együtt akkor semmi rossz nem történik. 20 éves nő létemre én is szoktam aludni a nyolc éves unokaöcsémmel.
2018. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Az mit jelent, hogy nem szégyenlős előtte?

Az én párom 30-on túli, és van egy 8 éves kishúga (igen, fiatalon szülte az anyja), és mikor mi vigyázunk rá, akkor előttünk is simán meztelenkedik fürdésnél pl.

De pl nem szoktak együtt aludni pucéran, vagy ilyenek.

2018. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Normál esetben nem gond. Teljesen normális, hogy valaki a családtagjával alszik időnként. De barátok, barátnők is szoktak együtt aludni néha. Mindenféle szexuális késztetés nélkül.

Akkor lenne gond, ha pl. a bátyja pedofil lenne.

2018. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Önmagában nem gond. Vannak emberek, akik rögtön rosszra gondolnak olyan dolgokkal kapcsolatban is, ami régen vagy más helyeken megszokott volt (van egy studio Ghibli anime, ott egy kádban fürdik az apa a lányaival és a világon semmi nincs benne. egészséges ember nem indul be a családtagjaira, a test pedig test. nem kell keresni az ilyen alkalmakat, de ha úgy jön ki vagy muszáj, miért ne alhatnának együtt?).
2018. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Alain Delon ***** válasza:
81%
Szerintem félig apaként tekinthet a 20 éves bátyra.
2018. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy csak most válaszolok: Természetesen mikor együtt alszanak, akkor a báty felvesz magára egy rövidnadrágot + egy trikót, a húg pedig a pizsamájában alszik. Egyébként akkor szoktak együtt aludni, amikor a kislány rosszat álmodik és fél.


És nem, nem rólam van szó! Csak ismerem a fiút és ez nekem egy kicsit furcsa.

2018. márc. 1. 14:56
 10/23 A kérdező kommentje:
A nem szégyenlőset pedig pontosan úgy értem, ahogy leírtam. :D
2018. márc. 1. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!