Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kérdezzek rá, vagy...

Hogyan kérdezzek rá, vagy rákérdezzek e egyáltalán honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

Van egy 19éves nővérem velünk lakik még(anyu meg én) és jóban vagyunk amúgy.hétvégén mentem osztálytársammal DM-be és megkéredztem tesómat hogy elvihetem e a DM kártyáját

mert sok pont van rajta.mondta hogy persze nyugodtan vegyem ki a pénztárcájából ott van a táskájában(ő közben

sminkelt a fürdőszobában stb nem is figyelt annyira)és amikor kerestem a kártyát láttam több ezer eurot a tárcában,persze nem kezdtem el ott számolgatni meg nem nyúltam hozzá, mert nem az enyém de láttam h legalább 5-6db 500euros volt benne.csak kivettem a kártyát

és elmentem, de azóta is erre gondolok. félek megkérdezni tőle,mert akkor azt hinné,turkáltam a cuccai között.anyának sem szeretném mondani mert ő meg tuti balhézna,elég idegeskedős tipus. hagyjam inkább az egészet? 14/L


2018. márc. 21. 13:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
kérdezd meg tud e eurot váltani :D és hogy neki honnan van
2018. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Én simán rákérdeznék, maximum letagadja.
2018. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg, ha rákérdezel sem fogja bevallani, hogy honnan van.
2018. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Külföldi kuncsaftok. :D

Amúgy ja, kérdezd meg tőle, maximum tagad mindent, a másik véglet hogy megfenyeget, maradj csöndben róla a család előtt. Ha nem tudtok legális munkájáról, vagy nem volt kint mostanában külföldön, vagy nem is megy oda, akkor valószínűleg nagy gáz van. :D

2018. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Én simán rákérdeznék, maximum eltereli a témát vagy valami.
2018. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nem szereti ha kérdezgetik,tök hamar felkapja a vizet, és nem akarok összeveszni vele,örülök hogy végre jóban vagyunk,tök nehéz volt eljutni idáig :/
2018. márc. 21. 13:16
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Szóval szívesebben vagy jóban velem mint hogy megtudd, miből szerzi a piszkos eurókat? :D
2018. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezheted nyugodtan, végül is ő mondta, hogy nyúlj be a pénztárcájába, tehát simán láthattad a pénzt, ehhez nem kellett kotorásznod.
2018. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

"nem szereti ha kérdezgetik,tök hamar felkapja a vizet"


Hát akkor nagy valószínűséggel van titkolnivalója, azért nem szereti, ha kérdezgetik.

2018. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá,hogy titkol valami "rosszat", de egyáltalán nem tudom elképzelni,hogy lopna!!!!
2018. márc. 21. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!