Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kérdezzek rá, vagy...

Hogyan kérdezzek rá, vagy rákérdezzek e egyáltalán honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

Van egy 19éves nővérem velünk lakik még(anyu meg én) és jóban vagyunk amúgy.hétvégén mentem osztálytársammal DM-be és megkéredztem tesómat hogy elvihetem e a DM kártyáját

mert sok pont van rajta.mondta hogy persze nyugodtan vegyem ki a pénztárcájából ott van a táskájában(ő közben

sminkelt a fürdőszobában stb nem is figyelt annyira)és amikor kerestem a kártyát láttam több ezer eurot a tárcában,persze nem kezdtem el ott számolgatni meg nem nyúltam hozzá, mert nem az enyém de láttam h legalább 5-6db 500euros volt benne.csak kivettem a kártyát

és elmentem, de azóta is erre gondolok. félek megkérdezni tőle,mert akkor azt hinné,turkáltam a cuccai között.anyának sem szeretném mondani mert ő meg tuti balhézna,elég idegeskedős tipus. hagyjam inkább az egészet? 14/L


2018. márc. 21. 13:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező ! Ez nem annyira nagy dolog a mai világban.

Az én Nővérem amikor 19 éves volt, a kabát zsebében legalább 8 - 10 db. 500 Eurós és kb. 6 db. 100 Eurós, meg valamennyi 50 Eurós volt, és 4 - 5 db. 20 000 Ft -os is volt a pénzek közt. Annyira nem tudta a Nővérem , hogy mennyi pénz van a zsebében, hogy amikor én próbaképen kivettem a zsebéből 100 Eurót és egy 50 euróst, majd ezt a kivett pénzt a fogas mögé dugtam . Mintha véletlenül kiesetvolna a zsebéből és a fogas mögé be eset.

Majd szépen csöndben vártam mi fog történni. Vártam, hogy fog -e szólni, vagy kérdezni, hogy nem -e nyúlkált valaki a kabát zsebében és fogja -e mondani , hogy elveszett vagy valaki kilopta a kabátja zsebéből a pénzét. De nem szólt semmit ! Nem kérdezett semmit! Nem is idegeskedett !

Mivel semmit nem szólt én a pénzt fogtam és elköltöttem magamra. Ha szólt volna , vagy elkezd hisztizni, akkor elkezdtem volna vele együtt keresni a pénzét, mondván , biztos megvan az a pénz valahol, lehet , hogy éppen véletlenül kieset neki a zsebéből, és ekkor közösen keresve a pénzét meg is találtuk volna azt. A fogas mögé be esve! De mivel nem kereste, nem hiányzott neki, nem fájt neki, így járt.

2018. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
Semmi rosszat nem csinál. A házasság is csak anyagi biztonságról szól,azok se különbek..
2018. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon naiv vagy meg, ha neked a lopas jutott eszedbe.
2018. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Igazából, én nem kérdeznék rá. Lehet, hogy csak van egy pénzes palija. És akkor mi van?
2018. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2018. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de utálom az ilyen kamu kérdezőket, akik saját maguknak válaszolnak, és még annyi eszük sincs, hogy legalább arra figyeljenek, hogy ne bukjanak le. Szánalmas.
2018. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Biztos, hogy ő volt? Csak mert ott arvaellatast ir, de a kérdésben meg azt irja anyjával el... vagy én mar nem ertem mi van X_X
2018. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!