Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon tehetetlen vagyok. Mit...

Nagyon tehetetlen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mai nap sokként ért az, mikor a 14 éves húgom mosta a kezét,megpillantottam, hogy vagdosás nyomai vannak az alkarján. Hirtelen csak annyit tudtam kérdezni, hogy mi ez, először azt mondta,hog a macska karmolta meg,aztán látta,hogy nem hiszem el és azt mondta, hogy a suliban csinálták. Nos én ezt sem gondolnám, inkább az uj baráti táraságából vette ezt át. Ezután higgadt maradtam és bekentem jóddal a kezét. Anyának nem mondtam ,mert tudom, ha elmondom úgy reagál majd rá, ami csak ront a helyzeten (ezalatt nem értek semmi nemű fizikai bántalmazást), ismerem az ilyesfajta reakcióit. MINDENKÉPPEN beszélek a húgommal erről, de nem tudom,hogyan kezdjek bele, nyilván higgadtank és semmiképp se támadonak kell lennem...Kérlek segítsetek.

21 L



2018. ápr. 2. 21:19
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ha egy suliba jarnak, akkor ez mar a tanarok felelossege is, oket is erinti es az osszes szulot. Ossze kellene fogni tobb felnottnek, a vagdosas nem normalis dolog.

Mindenesetre szerintem sem tamadoan beszelj vele errol, de mindenkepp beszeljetek. Amugy mennyire vagytok kozeli jo viszonyban? Azt nem fejtetted ki, hogy anyutok hogy reagalna?

2018. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

monjduk ebbe van valami.. ugx ertem ,ha anyukad kotozkodik veletek,tobbszor leszid ok nélkul, ilyenek ,akkor lehet ,hogy "csak" a depresszio valtotta ki belole.

De szerintem ez a "baratok" miatt van :/

De persze az anyas resz is egy opcio.



Szar lehet a hugodnak.. minden suliba kineztek ,aztan mikor jon par barat,ravesznek a vagdosasra...


Szolhatnal valamelyik tanarnak is.

Az osztalyfonoket akar meg is kerdezhetned,nyugodtan ,hogy ,hogy viselkedik,miket csinal, milyen az a tarsasag.



Bar akar az igazgatohoz is bemehetsz,mert a vagdosás nem jatek...

2018. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem szokott velunk anya ok belkul kiabalni,csak nem tudja az ilyen helyzeteket kezelni,bepanikol es igen,ilyenkor kiabal,mondja a butasagokat. Tehat ő nem tudná ezt higgadtan megbeszelni a hugommal.

En ugy gondolom, hogy ezt nem az iskolábol hozta,ahogy igy kerdezgetem, hanem az iskolán kívüli barátitársaságátol.

2018. ápr. 5. 07:03
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt mindenkepp deritsd ki surgosen, hogy nem -e az idiota kek balna nevu jatekba keveredett bele, mert akkor akar akar komolyabb kart is tehet magaban.
2018. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egészéges lelkü, stabil érzelmi hátterü gyerek vagy felnőtt nem vagdossa magát. Nem csak kint kell keresni a felelőst mindig,körül kéne nézni "otthon" is. Az már egy jel,h te probálod megoldani ezt egyedül,mert Anyukád ugy se tudná, csak üvöltene és butaságokat mondana,ez azért már elgondolkodtató.
2018. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na ,mi van az üggyel?
2018. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele. Azt mindta,hogy az osztalyban es a barati koreben is vagdossak magukat. Ő azert csinalta,mert kiakarta probalni. Allitolag a korzovel csinalta,de nem hiszem. Viszont ideadta az osszes olyan eszkozet,amivel ilyeneket tudna csinalni. Azt mindta tobbet nem csinalja,csak kivancsi volt ra,hogy.milyen. hat majd meglatjuk,de azert meg nem hagyom annyiban,mert emogott lehet mas is.
2018. ápr. 6. 21:02
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne hanyd neki ,hogy tobbszor csinalja!

Remeljuk ,hogy csak korzovel csinalta :)

2018. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vegulus nem mélyek a vagasok, de nem hagyom neki, jobban figyelek
2018. ápr. 7. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!