Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan mozdítsam ki húgomat...

Hogyan mozdítsam ki húgomat velem játszani/sportolni?

Figyelt kérdés
Jön a nyár és a jó idő és sokszor nincs kivel játszanom, csak a nálam 10 évvel fiatalabb húgommal. Imádok a természetbe játszani, de szüleim nem érnek rá velem játszani, meg nem is szeretnének, mert 18 éves vagyok. Barátokkal nem tudok játszani, minden ismerősöm kocka, bent ülős. Szeretnék húgommal alkalomadtán tollas labdázni, focizni, vagy fogócskázni vagy valami a kertben. De nem tudom kimozdítani. Egyetlen dolog amit élvez, az a saját tablete meg a TV, néha számítógép. Utálja a nyarat, mert halálfélelme van a kerttől. Utálja, mert tele van növényekkel, bogarakkal, és darázs/méhfóbiás. Ha meglát egyet, fut be. Pl: Ma kicsalogattam, hogy nincsenek még méhek, kijött, még el sem kezdtünk játszani, 2 perc múlva meglátott a kert közepén egy méhet, és egyből bebújt a nadrágom alá, majd kérte, mint akit nyúznának, hogy menjünk be. Mondtam, hogy nem fog bántani, de ő addig sírt (mintha valaki meg akarná ölni) amíg össze nem esett. Ilyenkor gyorsan bevittük szüleimmel (szegény 8 éves létére 65 kg, azért is szeretném sportoltatni....) és nem tudjuk eldönteni, hogy ezt miért csinálja. Egész nap bent ül, csokit zabál és bámulja a monitort. Mit tegyek szülői és külső segítség nélkül? (úgy se kapnék tőlük)

2018. ápr. 15. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
18 és 8 éves testvérek..a szülők nem érnek rá..egyetlen szórakozása a tablete..hű de ismerős. Tegnap még a húgod azért hisztizett, mert nem viszitek el a strandra most meg hirtelen halálfélelme van. Látom unatkozol, menj szépen és tanulj holnapra.
2018. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves 11, strandra akar menni, de az udvartól fél :D A kettő nem zárja ki egymást
2018. ápr. 15. 18:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, fogsz egy horgászbotot és a csali helyére ráteszel egy Kinder Pinguit.

Amint meglátja elkezd felé csoszogni, és te szépen húzod húzod tovább, amíg ki nem sétál így a kertbe. Aztán ott meg elkezdesz körbe-körbe rohanni, ő meg majd nekiáll üldözni.

2018. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
AZ össze tabletes 8 éves kislányos kérdést te irod ki? Nagyon hasonlók.
2018. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért vannak lepontozva a részletes, segítő szándékú válaszok?
2018. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha konkrétan a kerttől fél akkor miért nem viszed ki a játszótérre, focipályára, parkba játszani vagy mentek az erdőbe sétálni, kilátóba? A kérdésedből az derül ki, hogy azért nem szereti a kertet mert " tele van növényekkel, bogarakkal, darázs/méh fóbiás", elárulom, hogy a felsorolt helyeken, sőt még a strandon is összefuthat velük. Vagy olyankor nem fél? Legközelebb jobb kamu történetet találj ki, mert ezek már unalmasak. 11-es voltam.
2018. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Először pszichológushoz kellene vinni, mert vslóban fóbiásnak tűnik. Enélkül, nem sok esélyed van
2018. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az öcsém. kizártam, most egy fokkal jobb, khm. akarom mondani rosszabb
2018. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!