Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Monti biciklivel lehet sportol...

Monti biciklivel lehet sportolni biciklizni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 19:47
 1/10 Fantom83 ***** válasza:
Tudtommal terepre találták ki,azért van rajta a váltó,és esetenként az össz teleszkóp...
2018. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést..az mtb kategória rengeteg fajtát magába foglal. Xc downhill freefide enduro stb..mindegyik sportra használható csak a terep típusa meg néhány apróság különbözik.

Ha úgy érted, hogy szilárd úton túrázni lehet e vele akkor igen arra is a válasz. De hogy nem olyan hatékony mint egy túrabicikli vagy egy országúti az is biztos

2018. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet ?
2018. ápr. 14. 22:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Corolado az van a bicajomra irva akkor az monti vagy nem ?
2018. ápr. 14. 22:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Ám akkor.nem lehet vele?
2018. ápr. 14. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít mi van ráírva. Aminek van kereke és lehet tekerni azzal lehet tekerni, sportolni. Szóval lehet. Csak egy vastag kerekű 14 kilós és kevésbé aerodinamikus bringával ami még rugózik is (azaz csökkenti a tekerés hatékonyságát) nehezebb mint egy 8 kilós keskenykerekű outival. Én is szoktam túrázni montival amire szereltem csomagtartót meg felszereltem táskákkal. Több tízezer km tekerés után elvittem magammal hugomat is bringázni aki összesen ha 200 km-tekert eddig. Ő az országutimmal ment és sokszor nem tudtam tartani vele a tempót. Ennyit számít. De mondom lehet bármilyen bringával. Max tovább tart és jobban elfáradsz
2018. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem magyon szépen köszönöm a választ és a segítséget.
2018. ápr. 14. 23:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek a srácok biztos sokat törpölhetnek azon, hogy vajon most sportolnak-e vagy nem:

[link]

2018. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sportolni egéséges
2018. ápr. 15. 06:13
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudtommal terepre találták ki,azért van rajta a váltó"


Hmm, ez érdekes, nekem fitness bike-om van, amit végképp nem terepre találtak ki, mégis van rajta váltó

2018. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!